کریستیانو رونالدو دو هفته پیش تصمیم گرفت به دوران بازی‌اش در یوونتوس پایان دهد و هیچ‌کسی هم کاری برای عوض کردن تصمیمش انجام نداد. در نهایت ستاره پرتغالی تصمیم گرفت به منچستریونایتد برگردد تا پیراهن تیمی که سال 2009 آن را برای بازی در رئال مادرید ترک کرده بود، دوباره به تن کند.

رونالدو در ابتدای دوره اول حضورش در منچستریونایتد بازیکنی جوان و جویای نام بود که می‌خواست میان بزرگان خودی نشان دهد. الان اما او بازیکنی کهنه‌کار است که با تمام اعضای خانواده‌اش به منچستر رفته از جمله بزرگترین فرزندش کریستیانو رونالدو جونیور که مانند پدرش عاشق فوتبال است و در تیم نونهالان یوونتوس هم استعداد قابل توجه‌اش در این رشته را به نمایش گذاشته است.

پسر رونالدو و پسر وین رونی

همین موضوع هم باشگاه منچستریونایتد را ترغیب کرد که کریستیانو رونالدو جونیور 11 ساله را هم مانند پدرش از چنگ یوونتوسی‌ها درآورد و از حالا به بعد فرزند بزرگ ستاره شماره 7 شیاطین سرخ در جمع نونهالان شیاطین سرخ راه پدرش را ادامه می‌دهد.

پسر رونالدو اما به تیمی ملحق می‌شود که فرزند همبازی سابق پدرش، وین رونی هم در آن بازی می‌کند. به این ترتیب حداقل به واسطه شهرت پدران بازیکنانش، به نظر می‌رسد که تیم نونهالان منچستریونایتد تیمی خطرناک دارد.