فراز کمالوند ، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از باخت ۲ بر یک تیمش برابر آلومینیوم اراک در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. در وقت‌های تلف شده نیمه اول پنالتی به سود حریف اعلام شد که درست نبود. اگر آن پنالتی صحیح نبود، از فدراسیون فوتبال و دپارتمان داوری خواهش می‌کنم حق ما را بدهند. شفاف می‌گویم حق ما ضایع شده است و به هر صورتی که می‌توانند حق تیم ما را بدهند.

کمالوند در ادامه گفت: ما تیم خوبی داریم، اما میانگین قرارداد‌های تیم ۷۰۰ میلیون تومان است. تا کنون یک ریال از مبلغ قراردادمان را هم نگرفته ایم و نمی‌دانیم پولی به ما می‌دهند یا خیر؟ تیم خوبی داریم؛ اما وقتی مشکلات زیاد باشند مربی نمی‌تواند روی مسائل فنی تمرکز کند. من همه چیز را گردن مشکلات نمی‌اندازم، اما اگر داور پنالتی نمی‌گرفت و ما با نتیجه یک بر صفر به رختکن می‌رفتیم، شاید نیمه دوم بازی به گونه دیگری پیش می‌رفت. 

کمالوند: از فدراسیون فوتبال می خواهم حق ما را بدهد

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره عملکرد آلومینیوم اراک گفت: اگر آن زمان که من سرمربی آلومینیوم بودم، بازی لیگ یک در انزلی روال طبیعی خود را طی می‌کرد، همان موقع آلومینیوم به لیگ برتر صعود می‌کرد. تیمی مانند آلومینیوم با هواداران پرشور، بودجه و زیرساخت مناسب باید در لیگ باشد. 

کمالوند افزود: بازیکنان ما امروز پا پس نکشیدند. از نظر آماده‌سازی و بودجه مانند آلومینیوم نیستیم. خطیبی تیم قابل احترامی درست کرده است که امیدوارم در ادامه راه موفق باشد. من آلومینیوم را تیم خوبی دیدم. آن‌ها بازیکنان باتجربه‌ای دارند و می‌توانند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بجنگند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سوال خبرنگاری که نظرش را درباره اسکوچیچ و حواشی تیم ملی جویا شد، گفت: من هرگز در این باره صحبت نمی‌کنم؛ زیرا ارتباطی به من ندارد.