سید داود سیدعباسی پس از تساوی یک بر یک پدیده مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعد از بازی با سپاهان سعی کردیم نقاط ضعف خود را پوشش دهیم. بازی به بازی جلو می‌رویم و از مسابقات گذشته درش می‌گیریم. عدم تمرکز در نقاط حساس زمین باعث شد که تیم ما آسیب پذیر باشد و سعی کردیم با  تمرینات بیشتر به حالت پایدار برسیم. امروز بچه ها نهایت تلاش خود را کردند. مهمترین چیز امروز برای ما نه فقط نتیجه بلکه تمرکزی بود که در 90 دقیقه داشتیم.  وی ادامه داد: یک گل بد خوردیم که در بازی‌ها اتفاق می‌افتد، اما بچه ها تمرکز خود را از دست ندادند و به خودمان ایمان داشتیم و می‌دانستیم که می‌توانیم به پرسپولیس ضربه بزنیم. البته بازی قبلی هم بچه ها تمام تلاش خود را می‌کردند، اما شانس با ما یار نبود.

سرمربی پدیده در مورد داوری گفت: بهتر است کارشناسان نظر بدهند، اما ما باز هم امروز بازیکن اخراجی داشتیم. این سومین بار است. هنوز هم اعتقاد من بر این است که از لحاظ شخصیتی این اتفاق به تیم ما ضربه می‌زند. خیلی راحت کارت می‌گیریم و اخراج می‌شویم. بهتر است که نظری ندهم، اما تقاضا  داریم که مهربانتر از ما باشند. ما چیزی جز عدالت نمی‌خواهیم. همیشههم تمکین کردیم. هر زمانی هم که باختیم خیلی راحت قبول کردیم.

می‌دانستم به پرسپولیس ضربه می‌زنیم

سیدعباسی در مورد تمرین در مشهد عنوان کرد: خوب است، فقط دو روز قبل به دلیل بارندگی زمین تمرین نداشتیم. از لحاظ هتل هم مشکلی نداریم و احساس مان خوب است. این هفته هم خوب تمرین کردیم، اما سخت است مقابل تیمی مانند پرسپولیس بازی کنید. چند بازیکن داریم که هر 5 روز یک بار کامل بازی می‌کنند و اگر اتفاقی بیفتد، رستم و یک دست اسلحه خواهد بود. ما در برخی پست‌ها مثل مجتبی بیژن فقط یک بازیکن داریم. 

وی در مورد اینکه مصدومیت ها به خاطر پرواز زیاد است، یا خیر، تاکید کرد: هرچیزی ممکن است. شاید یکسری بگویند بدنسازی خوبی نشده است، یکسری هم بگویند استراحت کم بوده و پرواز زیاد. وقتی همه بازیکنان از ناحیه همسترینگ آسیب می‌بینند، بیاد علت را جویا شد. اگر الان چیزی بگویم ممکن است، شائبه به وجود بیاید.