وحید امیری و عیسی آل کثیر به عنوان دکتر حقیقت، پزشک تیم پرسپولیس در گفتگویی در ابتدا راجع به وضعیت عیسی آل کثیر گفت: لازم می‌دانم درباره مصدومیت عیسی آل‌کثیر به هواداران عرض کنم که عیسی در دور رفت و بازی با پدیده دچار یک ترومای نات کانتکت شد که این باعث دردی در زانو شد و بلافاصله تشخیص پارگی کامل ای‌سی‌ال زانوی ایشان داده و کارهای اولیه انجام شد. شاید خیلی از هواداران و خبرنگاران بپرسند چرا این وقفه چندماهه بین تشخیص و درمان عیسی افتاد و باید بگویم با نظر کادرفنی و پزشکی پرسپولیس ما خواستیم زمان لازم را به عیسی دهیم که با شرایط وفق پیدا کند و بتواند خودش تصمیم بگیرد. دیروز عمل جراحی به صورت خوب و حرفه‌ای انجام شد و انشالله ما عیسای عزیز را شش ماه آینده در تمرینات گروهی خواهیم داشت.

حقیقت در مورد وضعیت امیری بیان کرد: با توجه به فشردگی بازی‌های باشگاهی و ملی، وحید مدتی بود که دردهای مبهمی در کمرش داشت اما بعد از بازی با کره جنوبی دچار درد شدیدتر شد و ام‌آرآی گرفتیم و تشخیص مان استراحت، تقویت عضلات و آب درمانی بود که این برنامه شش هفته‌ای را صلاح دانستیم برای او انجام شود‌. یک هفته‌ای بود که با تمرین می‌کرد و نیاز به هیچ عملی نداشت و تمام کارها برای او به صورت حرفه‌ای انجام شده بود.

آخرین وضعیت عیسی آل کثیر و وحید امیری در پرسپولیس

او در مورد وضعیت امیری ادامه داد: متاسفانه در بازی با ذوب آهن و در اثر اتفاقی که در زمین افتاد دچار پارگی دیسک L5s1 شد که به دلیل شدت آسیب مجبور شدیم با آمبولانس به بیمارستان منتقلش کنیم. خوشبختانه همین امروز عمل جراحی‌اش به صورت حرفه‌ای و عالی انجام شده است. این خبر خوش را باید به هواداران عزیز بدهم و خوشبختانه باید عرض کنم سه ماه آینده وحید می‌تواند به صورت کامل و حرفه‌ای در اختیار پرسپولیس و تیم ملی باشد و حداکثر مدتی که طول می‌کشد تا بتواند فوتبال حرفه‌ای بازی کند همین ۳ ماه است. 

پزشک پرسپولیس در پایان راجع به شرایط سعید آقایی اظهار داشت: در خصوص سعید آقایی در بازی با ذوب آهن دچار تروما و یک ضربه به ناحیه خارجی ران شد که خوشبختانه تحت پیگیری است و کارهای درمانش در حال انجام است و هرچه سریع‌تر سعی می‌کنیم به جمع بازیکنان اضافه شود و در اختیار کادر فنی قرار بگیرد.

 

سایر رسانه‌ها