درحالی‌که به نظر می‌رسید آرسنال به جذب لوکاس پاکتا بسیار نزدیک است اما منچسترسیتی مترصد فرصتی است تا ستاره برزیلی را به اتحاد ببرد.

به گزارش پارس فوتبال، در هفته‌های اخیر به نظر می‌رسید که انتقال لوکاس پاکتا، هافبک برزیلی لیون به آرسنال قطعی است اما امروز از انگلیس خبر رسید که منچسترسیتی به دنبال فرصتی است تا ستاره برزیلی را به شهر منچستر منتقل کند.

علت علاقه ناگهانی سیتی به پاکتا این است که این تیم امید خود را به حفظ برناردو سیلوا از دست داده است و قصد دارد هافبک برزیلی لیون را به عنوان جانشین او به خدمت بگیرد.

درحالی‌که آرسنال محتمل‌ترین مقصد هافبک تهاجمی برزیلی به حساب می‌آید ولی در هفته اخیر گفته می‌شد که نیوکاسل و تاتنهام هم برای جذب او با لیون تماس‌هایی داشته‌اند. برونو شیرو، مدیر ورزشی لیون، در روزهای اخیر تایید کرد که این باشگاه برای خداحافظی با پاکتا آماده است.

برناردو سیلوا مدتها است در رادار بارسلونا قرار دارد و ژاوی برای به خدمت گرفتن او به مدیریت فشار آورده است. البته بارسلونا فعلا توان مالی خرید ستاره پرتغالی سیتی را نخواهد داشت مگر آنکه در روزهای باقی‌مانده فرانکی دی‌یونگ را به فروش برساند.

رسانه‌های انگلیسی امروز مدعی شدند مدیران منچسترسیتی در جلسه‌ای موضوع خرید لوکاس پاکتا را مطرح کرده‌اند تا اگر برناردو سیلوا راهی بارسلونا شد‌ غافلگیر نشوند. در این جلسه اکثریت مدیران منچسترسیتی نظر پپ گواردیولا را پذیرفتند که بهترین گزینه برای این تیم ماندگار شدن سیلوا در اتحاد است. اما در صورت جدایی او، سیتیزن‌ها با تمام قوا برای خرید لوکاس پاکتا وارد میدان خواهند شد.

 

هایجک بزرگ منچسترسیتی از آرسنال ؛ ستاره بزریلی در اتحاد