خرید جدید مجیدی بازیکن ایرانیست

در ابتدای فصل فرهاد مجیدی همه لیست بازیکنان خارجی اتحاد کلباء را با بازیکنان غیر ایرانی پر کرد، در حالی که اخبار زیادی پیرامون حضور بازیکنان ایرانی در تیمش وجود داشت. البته طبیعی بود فرهاد مجیدی برای کمک به تیم سابقش یعنی استقلال دست روی هیچ بازیکن آبی نگذارد و گویی دوست دارد هم چنان به این سیاست رفتاری ادامه دهد.

فرهاد مجیدی در پنجره زمستانی به دنبال جذب کدام بازیکن ایرانی است؟ صفحه خبری «UAEKICK» امارات خبر داد باشگاه اتحاد کلباء با درخواست فرهاد مجیدی به دنبال جذب شهریار مغانلو سپاهان اصفهان است.

شهریار مغانلو در خط حمله سپاهان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بشمار می‌رود که در دور رفت موفق به زدن ۴ گل در لیگ برتر شده است. گفته می‌شود او مورد توجه تیم پرسپولیس هم هست، اما بعید است سپاهان به این راحتی این مهاجم را آزاد کند، مگر اینکه دریافتی خوبی از سوی یکی از این دو تیم داشته باشد و از همه مهمتر بتواند مهاجم با کیفیتی را جایگزین کند. هفته گذشته باشگاه اتحاد کلباء با تصمیم مجیدی قرارداد آلابا مهاجم خارجی اش را فسخ کرد. به همین خاطر سرمربی سابق استقلال این روز‌ها به دنبال جذب یک مهاجم است. اتحاد کلباء با هدایت مجیدی با گذشت ۱۲ هفته با ۱۷ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

خرید جدید مجیدی بازیکن ایرانیست

باشگاه سپاهان بعد از حضور قرضی شهریار مغانلو در تیم سپاهان این مهاجم را به صورت قطعی از باشگاه پرتغالی (سانتاکلارا) خریداری کرد.