استقلال بیخیال جذب این دو ستاره‌ نمی‌شود

 علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال برای باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه به شدت خوشحال است چرا که کمی از فشار انتقادها کم کرده است. او برای چندمین بار وعده داده که دو بازیکن خوب برای استقلال جذب می‌کند. 

مدیرعامل باشگاه استقلال شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد بازیکنانی می‌گیرد که هواداران با شنیدن نام‌شان بالا و پایین می‌پرند! این اظهارنظر فتح‌الله‌زاده نشان می‌دهد او به هر طریقی شده قصد دارد بازیکن بگیرد تا بار دیگر به قول خودش بمب تراکانده باشد.

فتح‌الله‌زاده در روزهای اخیر پیگیر جذب ریکاردو آلوز، هافبک پرتغالی تراکتور تبریز بوده است. با وجود واکنش تند مدیران تراکتور تبریز، مدیرعامل استقلال اعتقاد دارد آلوز با توجه به بندهای قراردادش می‌تواند به استقلال بیاید. او همچنین سراغ یک بازیکن اروپایی و یک لژیونر هم رفته است. این لژیونر کسی نیست جز علی قلی‌نژاد که در لیگ بلژیک بازی می‌کند. اینکه چقدر وعده‌های فتح‌الله‌زاده تبدیل به واقعیت می‌شود باید منتظر امروز و فردا ماند. 

استقلال بیخیال جذب این دو ستاره‌ نمی‌شود

استقلالی‌ها در حالی اقدام به جذب بازیکن خارجی می‌کنند که گفته می‌شود به دلیل باز بودن پرونده استراماچونی، تنها از بازیکنان خارجی شاغل در فوتبال ایران می‌توانند بهره ببرند که قطعا گزینه اصلی آنها آلوز خواهد بود.