ملاقات مخفیانه کاپیتان‌های بارسا با مسی

لیونل مسی در پاریس با سه کاپیتان بارسا ملاقات کرده است. آیا آنها برای کوچ دسته جمعی به عربستان برنامه‌ریزی می‌کنند؟

شام خوردن مسی با چند تا از هم‌تیمی‌های سابقش در بارسا طی ماه‌های اخیر اتفاق متداولی بوده است. در حقیقت، از شروع سال 2023 تاکنون مسی دو بار به کاتالونیا سفر کرده و در هر دو مورد با ستاره‌های بارسلونا شام خورده است.

آخرین بار روز 25 آوریل بود که مسی و همسرش، آنتونیا، با سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا و همسران آنها در رستوران انیگما بارسلونا شام خوردند. دو ماه و نیم قبل از آن هم در 10 فوریه این سه دوست و همسران‌شان در رستوران استیمار غذا صرف کردند.

حالا روزنامه موندو دپورتیوو، چاپ بارسلونا فاش کرده که کاپیتان‌های بارسا با لیونل مسی شام خورده‌اند، اما این بار در پاریس و با حضور سرخی روبرتو و همسرش. هفته قبل و بعد از قهرمانی بارسا در لالیگا، ژاوی مهمانی قهرمانی برگزار کرد و بعد هم به بازیکنان چند روز مرخصی داد. سه کاپیتان بارسا –بوسکتس، آلبا و روبرتو- هم با استفاده از این مرخصی با همسران خود به پاریس سفر کردند.

نکته عجیب اینجا است که همسران این بازیکنان تصاویری از پاریس و ملاقات با آنتونیا را روی اینستاگرام گذاشتند اما خود بازیکنان هیچ ردی از خود به جا نگذاشتند و اصلا خبری از ملاقات‌شان منتشر نکردند. موندو دپورتیوو مدعی است در این ملاقات درباره برگشتن مسی به بارسا هم صحبت شده اما مسی گفته، هیچ پیشنهادی از بارسا ندارد.

با وجود جدایی بوسکتس و آلبا در پایان فصل از بارسلونا، معلوم نیست در این دورهمی‌ها درباره پیوستن همه آنها به الهلال عربستان صحبت شده است یا نه. مسی پیشنهاد 500 میلیون یورو دستمزد سالانه از الهلال را دارد و بارسا هم منتظر است تا مدیران لالیگا برنامه مالی باشگاه را تایید کنند تا بتواند به مسی پیشنهاد بدهند. تنها خبر قطعی در حال حاضر این است که مسی با هیچ تیمی قرارداد نبسته و از بارسا هم پیشنهادی ندارد.