افشاگری جدید از ماجرای فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند و پرسپولیس

حجت کریمی در برنامه شب‌های فوتبالی درخصوص ماجرای انتقال علیرضا بیرانوند از پرسپولیس به استقلال اظهار کرد: یکی از دوستان اعلام کردند که آقای بیرانوند می‌خواهند قراردادشان را با پرسپولیس فسخ کنند. سپس با ما جلسه گذاشتند و ایشون هم بازیکن بسیار بزرگی هستند و من هم برای تقویت استقلال هر کاری را انجام می‌دادم.  

کریمی ادامه داد: با بیرانوند جلسه گذاشتم و به بیرانوند گفتم که انتقال از پرسپولیس به استقلال برایت تبعات خواهد داشت این کار را انجام نده اما او گفت که بخاطر مشکلاتی در پرسپولیس می‌خواهم قراردادش را فسخ کنم.

سرپرست سابق مدیرعاملی استقلال بیان کرد: من یک اسپانسر داشتم که فقط حاضر بود پول انتقال بیرانوند به استقلال را تقبل کند بنابراین مبلغی را اعلام کردند انتقال بیرانوند به استقلال را برای قراردادی ۲ساله تقبل کنند 

کریمی گفت: فردای آن روز که دیدم قرارداد بیرانوند با پرسپولیس فسخ شده از لحاظ معرفتی به آقای درویش تماس گرفتم و گفتم بیرانوند می‌خواهد به استقلال بیاید اما آقای درویش گفتند که نمی‌تواند فسخ کند چون با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

سرپرست سابق مدیرعاملی استقلال افزود: بعد از این اتفاق آقای قربان‌زاده صبح زود به من زنگ زدند و ایشان گفت که قصه بیرانوند چیست من هم توضیح دادم که یک اسپانسری مثل اسپانسرهایی که به تیمی مثل پرسپولیس کمک می‌کند می‌خواهد به استقلال کمک کند سپس با وکیل آقای بیرانوند در جلسه‌ای تمام توافقات انجام شد و قرار شد تا جلسه‌ای در همان تاریخی که من استعفا دادم برگزار شود.

کریمی تصریح کرد: آقای قربانزاده درست در همان روزی که با بیرانوند جلسه داشتم پیامکی برای من ارسال کردند که هیات مدیره استقلال از شما راضی نیست و گفتند که شما دارید از آقای آجرلو بدتر می‌شوید و در آخر این پیامک نیز اعلام کردند؛ که در جریان باشید هرگونه توافقی انجام دهید هیچ اعتباری ندارد و من هم در جواب گفتم ممنون از شما چقدر جالب هستید.

افشاگری جدید از ماجرای فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند و پرسپولیس