سرویس ورزشی افکار نیوز -

در شرایطی که به نظر می رسید بعد از جدایی از سپاهان تیم استقلال مقصد آینده جان واریو باشد، مدیران سپاهان برای همتایان خود در تیم تهرانی پیغام داده اند که از جذب این بازیکن منصرف شوند.

به گزارش افکار نیوز فابیو جان واریو که دو فصل خوبی را در تیم سپاهان سپری کرد، پس از تاخیر در شرکت در تمرینات این تیم در اردوی ترکیه، با نظر کرانچار در اختیار کمیته انضباطی گذاشته شد و این مربی اعلام کرد که به این بازیکن نیاز ندارد.

گفته می شود دلیل اصلی اختلاف کرانچار با جان واریو به حاضر جوابی این بازیکن برمی گردد که در جواب اعتراض وی گفته که تیم های زیادی خواهان وی هستند و کرانچار نیز رسما وی را از تمرین اخراج کرده است.

با توجه به حضور امیر قلعه نویی در تیم استقلال و اعتقاد وی به جان واریو، گمانه زنی های زیادی در مورد پیوستن وی به تیم آبی ها وجود داشت اما گفته می ‌شود مدیران سپاهان و استقلال با هم به توافق رسیدند که هیچ یک از این دو باشگاه با بازیکن برزیلی فصل گذشته سپاهان قراردادی امضا نکنند چون این بازیکن رفتار مناسبی با کادر فنی سپاهان نداشته است.

شنیده ها حکایت از آن دارد که رحیمی خطاب به فتح ا… زاده اعلام کرده است همانگونه که سپاهان بابت رفتار مجتبی جباری با کادر فنی و مدیریتی استقلال حاضر به جذب این بازیکن نشد استقلال نیز از خرید بازیکن برزیلی سپاهان صرفنظر کند.
به نظر می رسد با این توصیه سپاهانی ها، جان واریو به تیم سایپا یا تراکتورسازی بیشتر نزدیک باشد.