پاداش قهرمانی افعی‌ها

آئوسیلیو، مدیر اینتر، برنامه‌های باشگاه برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2024 را اعلام کرد و تایید کرد که برای تمدید قرارداد با سیمونه اینزاگی ، سرمربی تیم، فقط "پنج دقیقه" وقت صرف خواهد کرد.

به نقل از ورزش سه آئوسیلیو مصاحبه مفصلی با فابریزیو بیاسین، درمورد برنامه‌های نقل و انتقالات تابستانی گفت: "ما باید کل وضعیت را عمیقاً تحلیل کنیم. یکی از نکات کلیدی قبل از فصل این بود که تعداد بازیکنان مناسبی داشته باشیم تا همه فرصتی برای بازی کردن داشته باشند. این برای مربی هم خوب است چون داشتن چهار یا پنج بازیکن اضافی در جوانی مشکلی ندارد، نه زمانی که مسن‌تر و با تجربه هستند."

 پاداش قهرمانی افعی‌ها

اینزاگی می‌خواهد در فصل بعدی پنج مهاجم داشته باشد؟

من نمی‌دانم. ما این موضوع را با مربی ارزیابی خواهیم کرد. ما با چهار مهاجم خوب کار کرده‌ایم و نمی‌دانم چرا باید تغییر کنیم. بازیکنانی مانند هنریک مخیتاریان هستند که می‌توانند در خط حمله قرار بگیرند. او باهوش‌ است و در صورت نیاز می‌تواند به‌عنوان مهاجم بازی کند. ما یک مربی جوان درخشان داریم که با این سیستم بازی می‌کند، اما شاید او ممکن است در آینده چیزی را تغییر دهد، همانطور که در لاتزیو این کار را انجام داد.

چالش‌های اینتر در پنجره نقل و انتقالات تابستانی آینده چه خواهد بود؟

نقل و انتقالات مهم زیادی وجود ندارد. فروختن بازیکن به تیم‌های میانه جدول راحت‌تر است. سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی برای بازیکنان برتر یا فوتبالیست‌های آینده‌دار انجام می‌شود. با این حال کار دشوارتر است و قیمت‌ها حیرت‌انگیز است. پنجره نقل و انتقالات مانند گذشته خواهد بود اما ما نمی‌ترسیم. در عین حال، کمی متفاوت خواهد بود چون به کمی تغییر نیاز داریم. ما نیازی به فروش کسی نداریم و خواهیم دید که چه فرصت‌هایی داریم. سال گذشته شرایط مساعدی در مورد آندره اونانا و مارسو بروزوویچ وجود داشت.

سال گذشته در مورد پرونده روملو لوکاکو دقیقا چه اتفاقی افتاد؟

سریع بود. او سیگنال‌هایی فرستاده بود، بنابراین وقتی متوجه شدیم که چه خبر است، تصمیم گرفتیم با احترام بیشتر از آنچه که توضیح داده شد، به آن پایان دهیم. تنها چیزی که استراتژی ما را تغییر داد، تصمیم ادین ژکو بود. ما می‌خواستیم یک فصل دیگر با او تمدید کنیم و به هر حال مارکوس تورام را به خدمت بگیریم.

تلاش برای تمدید قراردادهای لائوتارو مارتینز، نیکولو بارلا و سیمونه اینزاگی؟

درمورد مارتینز یک وضعیت عادی داریم، مانند هر باشگاهی، زمانی که یک بازیکن مهم است، باید تمدید کند. ما به زمان نیاز داریم زیرا این قراردادها چیزی را تغییر می‌دهد، اما هر دو طرف می‌خواهند با هم ادامه دهند. درمورد بارلا هم ما باید تعادل مالی پیدا کنیم، اما عجله‌ای وجود ندارد چون قرارداد او در سال 2026 به پایان می‌رسد. شاید قبل از لائوتارو این اتفاق بیفتد. درباره اینزاگی، این یک امر رسمی است. ما حتی در مورد آن صحبت نکرده‌ایم، سر یک میز همدیگر را می‌بینیم و ظرف پنج دقیقه آن را تمام می‌کنیم!