لو رفتن زمان انتقال امباپه به رئال

تیم لوئیز انریکه با دو شکست متوالی مقابل دورتموند از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و فرصت حضور در فینال را از دست داد. در حقیقت امباپه برای هفتمین سال متوالی در پاریس، از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و فرصت کسب جام را از دست داد.

ایبای در این فصل در کانال یوتیوب خود، تصاویری زنده از خودش در حال تماشای بازیهای رئال مادرید منتشر کرده است. او شب گذشته نیز به تماشای بازی پی اس جی و دورتموند پرداخت و البته ادعای جابی را در پایان بازی مطرح کرد.

لو رفتن زمان انتقال امباپه به رئال

ایبای شب گذشته در توییت هایش در مورد بازی پی اس جی و دورتموند نوشت:" امباپه همین حالا (به رئال مادرید) بیا. حالا می توانی انتقالت را اعلام کنی." وی کمی بعد هم در صفحه توییترش نوشت:" پنجشنبه انتقال کیلیان امباپه اعلام خواهد شد."

امباپه کمتر از دو ماه دیگر با پی اس جی قرارداد دارد و بر اساس قانون، آزادانه می تواند با سایر باشگاه ها مذاکره کند. رئال مادرید در نظر دارد که پس از انتظاری هفت ساله، این بازیکن را به خدمت بگیرد و به نظر می رسد که حالا که پی اس جی از چمپیونزلیگ حذف شده و احتمالی در مورد تقابلش با رئال مادرید وجود ندارد، محدودیتی برای انتقال او وجود ندارد.