به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه ،''ميرشاد ماجدي'' گفت: متاسفانه نوع بيان و اظهار نظر بسياري از دست اندرکاران و اهالي فوتبال کشورمان در خصوص موارد مختلف نادرست است و تا اين معضل اصلاح نشود فوتبال ايران پيشرفت نخواهد کرد.

وی بابیان اینکه باشگاه هانباید همواره به دنبال اعتراض به تصمیمات اتخاذ شده باشند تصریح کرد: در صورتی که به قوانین و مقررات موجود در فوتبال کشورمان احترام بگذاریم بسیاری از مسایل حاشیه ای رفع می شود و مسیر پیشرفت و توسعه این رشته همواره خواهد شد.

وی اضافه کرد: در کشورمان مناسبت های مختلفی از جمله تاسوعا و عاشورا است که نمی توان در این روزها مسابقه برگزار کرد، ضمن اینکه اختصاص زمان هایی برای برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی و مسابقاتی که نمایندگان کشورمان درلیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارند برنامه ریزی را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر دشوار می کند.
سرپرست تیم استقلال با ابراز خرسندی از حضور ' ' محمد مایلی کهن ' ' سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در تمرین عصر دوشنبه آبی پوشان گفت: ' ' امیر قلعه نویی ' ' سرمربی تیم استقلال به محض حضور مایلی کهن در محل تمرین آبی پوشان به استقبال او رفت و تصمیم داشت تمامی بازیکنان و کادر فنی را برای خوشامد گویی نزد سرمربی اسبق تیم ملی بیاورد که با درخواست مایلی کهن آبی پوشان به تمرین خود ادامه دادند.

ماجدی خاطر نشان کرد: رسانه ها می توانند با پرداختن به ابعاد مثبت چنین مواردی، به ارتقای سطح فرهنگی فوتبال در کشورمان کمک کنند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درخصوص تغییرساعت نخستین دیدار آبی پوشان در دوزادهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به ۲۲ جمعه شب اظهارداشت: انجام مسابقه در این ساعت برای بازیکنان و همچین حضورهواداران در ورزشگاه دشوار است اما تابع تصمیمات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال هستیم.

ماجدی اظهار امیدواری کرد: آبی پوشان با برتری مقابل آلومینیوم هرمزگان در نخستین دیدار خود در فصل پیش رو، هواداران پرشمار خود را خوشحال کنند.