به گزارش افکارنیوز: مورینیو در نشست خبری بعد از بازی باز هم تیغ انتقادات خود را به سمت داوری و یوفا کشاند. او معتقد است که چلسی شایسته پیروزی در سوپر جام اروپا بود.

آقای خاص گفت: بازی با ۱۰ نفر به قصه تکراری من با یوفا تبدیل شده است. تجربه زیادی در بازی با ۱۰ نفر بازیکن دارم. همیشه باید من تیمم را ۱۰ نفره در میدان ببینم. دیگر به این موضوع عادت کرده‌ام و اصلا با آن بیگانه نیستم. به هر حال فوتبال این است و باید با آن کنار آمد. احساس عشق و علاقه‌ای در فوتبال وجود دارد که اگر آن را درک کنید هیچ وقت یک بازی فینال را با کارت دوم ویران نمی‌کنید. کاری که داور سوئدی در دیدار ما با بایرن انجام داد. در طول مسابقه بازیکنان زیادی اخطاری بودند که می‌توانستند اخراج شوند، اما داور با آنها مدارا کرد. من مربی بدشانسی هستم. با نگاهی به عملکرد داوران برای تیم‌های من به خوبی می‌توان این مساله را درک کرد. با این حال هیچ وقت ناامید نمی‌شوم و تلاش می‌کنم تا با وجود ۱۰ نفره شدن تیمم گل بزنیم. خوشبختانه بعد از ۱۰ نفره شدن خود را نباختیم و موفق شدیم از بایرن‌ پیش بیفتیم.

او افزود: به نظرم تيمي که شايسته پيروزي بود بازي را واگذار کرد. بايد چلسي در اين ديدار پيروز ميشد. وقتي خاوي مارتينتس در ثانيه هاي پاياني گل تساوي را به ثمر رساند، احساس کردم که مستحق تساوي نبوديم و بايد پيروز از ميدان خارج ميشديم، البته اين را بايد بگويم که چلسي برابر بهترين تيم جهان بازي را واگذارکرد.