به گزارش افکارنیوز، حسین ابن‌قاسم درباره شرایط فولاد خوزستان برای دیدار مقابل سایپا در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: حسین فرکی روز شنبه به بازیکنان استراحت داد و روز یکشنبه تمرین تیم را در سالن برگزار کرد. در کل شرایط خیلی خوبی داریم و آماده بازی مقابل سایپا هستیم.

وی درباره دلیل بازی نکردن فرزاد حاتمی در ۲ دیدار اخیر تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: فرکی به دلیل تغییر تاکتیک تیمش از حاتمی استفاده نکرد و دلیل دیگری ندارد.

سرپرست فولاد خوزستان در خصوص شایعه ناراحتی فرکی از عملکرد حاتمی و صحبت‌هایی که او پس از پایان دیدار با پرسپولیس انجام داده بود، گفت: این شایعه صحت ندارد. همه فرکی را می‌شناسند که او چنین اخلاقی ندارد. فولاد تیم یک‌دستی است که باید در ۳ جبهه به میدان برود. در این ۳ جبهه همه بازیکنان نمی‌توانند بازی کنند.

ابن‌قاسم تصریح کرد: فرکی با تغییر و جابه‌جایی در ترکیب تیم دوست دارد به ترکیب مورد نظرش برسد. با این شرایط نیمکت‌نشینی حاتمی ربطی به ناراحتی فرکی از این بازیکن ندارد. اینکه قرار باشد حاتمی همیشه ثابت بازی کند، عباس محمد رضایی هم نیمکت‌نشین نشود و … شدنی نیست. باید در یک تیم همه بازی کنند و نفرات شایسته به میدان بروند.

ابن‌قاسم اضافه کرد: اتفاقاً فرکی و حاتمی در تمرینات با یکدیگر خوب هستند و با هم خیلی شوخی می‌کنند. درست نیست بگوییم آنها با هم حرف نمی‌زنند.

وی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه الغدیر اهواز خاطرنشان کرد: گرشاسبی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان از خبرنگاران درخواست کرده روز پنج‌شنبه هفته جاری به این ورزشگاه بیایند تا از این ورزشگاه بازدید کنند.

سرپرست فولاد در مورد نبود اسکوبورد در این ورزشگاه تصریح کرد: باشگاه فولاد اسکوبورد را خریداری کرده و پایههای آن نیز در ورزشگاه نصب شده است اما بنا به هر دلیلی تا زمان بازدید نمایندهگان AFC از ورزشگاه الغدیر اسکوبورد آماده نشد، اسکوبورد ورزشگاه تختی را در ورزشگاه الغدیر موقتاً نصب میکنیم.