به گزارش افکارنیوز، لوکا بوناچیچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دیدار استقلال مقابل بوریرام تایلند گفت: اعتقاد دارم استقلال برتری محسوسی نسبت به حریف تایلندی خود دارد و می‌تواند در دیدار برگشت موفق باشد. بازی رفت دو تیم را از طریق تلویزیون دیدم و اگر استقلال در دیدار برگشت با درایت امیر قلعه‌نویی مقابل حریف خود هوشیارانه بازی کند می‌تواند به راحتی نتیجه دیدار رفت را تکرار کند و با پیروزی بازی را به پایان برساند.

وی افزود: امیدوارم مصدومان استقلال به این بازی رسیده باشند چرا که آنها در این مسابقه می‌توانند به تیم خود کمک کنند. استقلال در آسیا بیرون از خانه بهتر بازی می‌کند و فکر می‌کنم این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر مسابقه رفت به سود استقلال به پایان برسد.

بوناچیج در مورد روند ذوب‌آهن و دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: ‌در روند خوبی قرار داریم هم ما و هم اعضای تیم این تلاش را می‌کنیم تا این روند رو به جلو را حفظ کنیم. می‌خواهیم برای کسب امتیاز به تبریز برویم و آنجا بتوانیم مقابل گسترش فولاد نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی ذوبآهن در مورد تغییر مدیریت این تیم اظهار داشت: به طور حتم تصمیماتی که از سطوح بالا گرفته میشود در روند تیمی ما تاثیر منفی ندارد. من همانطور که با خسرو ابراهیمی به صورت حرفهای کار می کردم همین روند با سعید آذری انجام خواهم داد. وظیفه من به عنوان سرمربی و گروهی که با آن کار میکنم این است که همگی در کنار بازیکنان تلاش کنیم تا تیم به شرایط خوبی برسد.