به گزارش افکارنیوز، اطلاع از اینکه علی دایی بین دو نیمه چه نکاتی را به بازیکنانش گوشزد می‌کند، یکی از مواردی است که شاید برای خیلی از طرفداران پرسپولیس جالب باشد. در شرایطی که خیلی‌ها از نوع تمرین ‌دادن‌های سرمربی این تیم انتقاد می‌کنند، شاید بد نباشد سری هم به رختکن پرسپولیسی‌ها در چند هفته اخیر بزنیم تا بدانیم او چگونه شاگردانش را برای نیمه‌های دوم بازی‌ها آماده می‌کند؟

در راستای همین جست و جوهاست که یکی از بازیکنان پرسپولیس راز بین دو نیمه را اینطور فاش می‌کند: «چون علی آقا شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد، هرگز بین دو نیمه مسائل فنی را گوشزد نمی‌کند و بیشتر روی مسائل روحی و روانی متمرکز می‌شود.»

دایی همچنین بین دو نیمه هنگام خروج بازیکنان مقابل در رختکن می‌ایستد و با حرف‌های متفاوت، کشیدن مو و ضربه زدن به پشت بازیکنان، آنها را تهییج می‌کند.

یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس با تایید حرف‌های هم‌تیمی‌اش می‌گوید: «دایی در چند هفته اخیر غیر از موارد معدود، هرگز مسائل فنی را بین دو نیمه به ما نگفته و فقط روی تمرکز بچه‌ها کار می‌کند. او می‌گوید فلانی، این چه شکل بازی کردنه یا چرا این جوری بازی می‌کنی؟ برخی اوقات هم با تشویق بازیکنان، آنها را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهد.»

اين شيوه دايي كه بي شباهت به متدهاي سلطان سرخپوشان نيست، نشان ميدهد هنوز "پروينيسم" در فوتبال ايران جايگاه ويژهاي دارد!