به گزارش افکارنیوز، بعد از اینکه لیست تیم ملی اعلام شد و نام بختیار رحمانی در آن نبود، مصاحبه‌ای تند و تیز از این بازیکن منتشر شد. مصاحبه‌ای که در آن بختیار گفته بود: «آقای کی روش! بهتر است چشمانتان را باز کنید!»

در آن مقطع بیان کردن چنین حرف‌هایی خیلی عجیب نبود چون همه می‌دانستند بختیار خیلی ناراحت است و حق خود می‌داند در تیم ملی باشد اما این اتفاق نیفتاد. بعد از آن هیچ خبری از کاپیتان فولادی‌ها نبود و حتی مسئولان باشگاه نمی‌دانستند بختیار رحمانی کجاست و چه می‌کند چون تلفن‌هایش خاموش بودند تا اینکه دیروز بالاخره آن مصاحبه باعثشد بختیار گوشی‌هایش را روشن کند و نسبت به آن مصاحبه واکنش نشان دهد. رحمانی که مصاحبه منتشر شده را کذب می‌داند، در مورد اتفاقات اخیر صحبت می‌کند.

* چه شد؟ مدتی از شما خبری نبود؟

- من مدتی ایران نبودم اما وقتی آمدم دیدم یکی از سایت‌ها به نقل از من مصاحبه‌ای زده که خیلی برایم عجیب بود. این سایت البته همیشه جزو سایت‌هایی بوده که برای من ارزش زیادی داشته و هنوز هم دارد. به همین خاطر هم نمی‌خواهم شکایت کنم اما به جان فرزندم قسم من چنین حرف‌هایی نزدم. من نگفتم آقای کی روش چرا چشم‌هایت را بستی و بازی‌ها را نمی‌بینی! اینها را از قول من نوشتند. این مساله ممکن است کدورت به وجود بیاورد و کی روش را ناراحت کند. من جوان هستم و همچنان امیدوارم به تیم ملی برسم. پس نمی‌خواهم مسائل حاشیه‌ای و کدورت‌ها برایم مشکل‌ساز شود. من باز هم می‌گویم واقعا حرفی نزدم. اگر حرفی زدم بیایند صدای ضبط شده‌ام را بیاورند.

* اما از لیست تیم ملی ناراحت هم بودی!

- من ناراحت شدم اما دوست نداشتم حرفی بزنم. بالاخره وقت زیاد است برای رسیدن به تیم ملی و من باید تلاشم را بیشتر کنم تا به حقم برسم.

* انگار از علیرضا منصوریان هم به خاطر دعوت نشدن به تیم زیر ۲۲ سال دلخور بودی.

- نه، من نوکر علی آقا هم هستم.

* اما ظاهرا به خاطر اینکه در ابتدا اسمت در لیست بود اما بعد از آن فقط شهاب کرمی دعوت شد، ناراحت شدی!

- نه، من برای بزرگسالان بودم و شهاب برای زیر ۲۲ سال. این جوری که حسین آقا گفته بود در لیستی که فدراسیون برای باشگاه فرستاده بود من در لیست تیم بزرگسالان بودم و شهاب در لیست تیم زیر ۲۲ سال.

* یعنی فدراسیون گفته بود در لیست کی روش هستی اما زمانی که لیست اعلام شد خبری نشد؟!

- بله، ظاهرا این طور بود اما وقتی لیست منتشر شد اسم من نبود.

* این مساله باعثنشد واکنش نشان بدهی؟

- نه، من دوست ندارم کدورتی به وجود بیاید. من می‌خواستم ساکت بمانم و تلاشم را بیشتر کنم تا دوباره شانس دعوت شدن را به دست بیاورم.

* اما به هر حال باشگاه و آقای فرکی واکنش نشان داد و از شما دفاع کردند…

- من کاری به این کارها ندارم. باشگاه و آقای فرکی می‌توانند حرف بزنند. من ممنون آنها هم هستم اما خودم دوست داشتم ساکت باشم. در این مدت تماس‌های زیادی با من گرفته شد تا حرف بزنم اما جواب ندادم چون دوست دارم به تیم ملی برسم. واقعا هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادم.

* در این مدت کجا بودی؟ ظاهرا باشگاه هم اطلاع چندانی از شما نداشت!

- ایران نبودم. با خانواده‌ام به مسافرت رفتیم تا ذهنم آزاد شود و سرحال و قبراق برگردم و در خدمت تیمم باشم.

* خب، اوضاع و احوال فولاد چطور است؟

- خدا را شکر اوضاع تیم خوب است. چند روزی است که تمرینات‌مان را شروع کردیم تا بازی خوبی انجام دهیم. در کل بعد از باخت، مصمم‌تر شدیم تا با قدرت بیشتری کار کنیم و نتایج خوبی بگیریم تا نیم‌فصل را با قهرمانی پشت سر بگذاریم.

* بازی روبروی تیم مجید جلالی چطور است؟

- من تا به حال روبروی تیم‌های جلالی بازی نکردم اما تفکرات آقا مجید را خوب می‌شناسم و فکر می‌کنم این مساله به نفع ما است.

* در جریان مصاحبه مجید جلالی در مورد فولاد هستی؟

- بله، اتفاقاً جمعه با مربیان تیم نشسته بودیم و داشتیم می‌گفتیم این حرف‌ها خیلی خنده‌دار است. من در آن ۸ بازی آخر فصل که آقا مجید همیشه در موردش صحبت می‌کند بودم و قسم می‌خورم هیچ اتفاقی علیه جلالی در آن بازی‌ها نیفتاده است. پس آقای جلالی نیاز نیست این حرف‌ها را بزند و پل‌های پشت سرش را خراب کند. از قدیم گفتند کوه به کوه نمی‌رسد اما آدم به آدم می‌رسد. دنیا خیلی کوچک است و شاید باز هم گذر آقای جلالی به فولاد و خوزستان بیفتد. این حرف‌ها خیلی بد است و مطمئن باشید در ذهن مردم خوزستان می‌ماند چون خوزستانی‌ها با فوتبال زندگی می‌کنند و چیزی را از یاد نمی‌برند. نه خوبی‌ها را، نه بدی‌ها را. من آقا مجید را خیلی دوست دارم اما این خوب نیست که در مورد تیم سابقش چنین حرف‌هایی بزند.

* پس شما مطمئن هستی که دلالی در فولاد خوزستان نیست؟

- صد در صد. شک ندارم. من سال‌های زیادی در خوزستان و فولاد بودم و می‌دانم که چنین نیست. خدا شاهد است که من چیزی در مورد دلال در اهواز ندیدم. شاید جلالی در مورد اتفاقاتی صحبت می‌کند که بعضی اوقات می‌افتد و کسی نمی‌داند از طرف چه کسی است.

* چه اتفاقاتی؟!

- یکسری اتفاقات که دیگر عادی شده. مثلا قبل از بازی با استقلال چند نفر به من زنگ زدند و گفتند که مقابل استقلال ضعیف بازی کن. من مطمئن بودم که از طرف باشگاه نبود و به همین دلیل حرفی نزدم و کار خودم را انجام دادم. آدم نباید با یک تلفن که معلوم نیست از طرف هوادار است یا هر کس دیگر، چنین حرف‌هایی بزند. شاید برای آقا مجید هم چنین اتفاقی افتاد و مثلا کسی زنگ زد و گفت که دلال است و باید از آنجا برود اما آقا مجید نباید این حرف‌ها را باور کند.

* تو چه واکنشی به این تماس‌ها داشتی؟

- من هم حرفه‌ای هستم و بازی همیشگی‌ام را انجام دادم. اتفاقا ۲،۳ بار هم زنگ زدند اما می‌دانستم کار استقلال نیست. اگر بازیکن حرفه‌ای باشد، این مسائل نباید روی کارش اثر بگذارد. من هم هیچ وقت چنین کاری را نکردم و نخواهم کرد. ضمن اینکه می‌دانم استقلال هم همینطور مرا می‌خواهد و نیازی به این کارها نیست! شاید برای آقا مجید هم چنین اتفاقی افتاد و از این جور آدم‌ها زنگ زدند و گفتند ما دلال هستیم اما جلالی نباید بگوید از طرف فولاد یا در خوزستان است. شاید عده‌ای بخواهند شیطنت کنند.

* به هر حال صحبت‌های جلالی جای تعمق دارد.

- من به‌عنوان کاپیتان فولاد قسم می‌خورم که صحبت‌های آقای جلالی درست نیست.

* خب بازی با تراکتور را چطور می‌بینی؟

- يك بازي ۶ امتيازي است كه ما بايد حتما نتيجه بگيريم.