به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان در پایان دیدار این تیم برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه تختی تهران گفت: بازی خوبی بود اما شرایط و کیفیت بد زمین باعثشد تا هر دو تیم نتوانند آنچه که می‌خواستند را در زمین اجرا کنند. ما چند وقتی بود که کنار یکدیگر تمرین نکرده بودیم و یک مقدار از هماهنگی همیشگی دور شده بودیم که همین عامل و کیفیت بد زمین باعثشد تا بازی خوبی را ارایه نکنیم.

وی در خصوص گل وریا غفوری در دقایق پایانی بازی دو تیم اظهار داشت: این توپ به خوبی روی پای او نشت و یکی از گل‌های استثنایی فوتبال را به ثمر رساند. بهرحال از این اتفاقات در فوتبال وجود دارد و در دقایق پایانی این گل استثنایی به ثمر رسید.

تیموریان در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط از کورس قهرمانی عقب نمی‌مانید، گفت: این بازی خارج از خانه ما بود ولی مطمئنا با تمرینات خوبی که در هفته آتی انجام خواهیم داد روز جمعه یک بازی خوب را برابر فولاد خوزستان به نمایش خواهیم گذاشت.

دیدار تیمهای نفت تهران و استقلال در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال عصر امروز شنبه در ورزشگاه تختی برگزار شد که این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.