گروه ورزشی-

در حالیکه همه چیز برای سفر مدیرآکادمی فوتبال پرسپولیس به میلان محیا شده بود، به یکباره اعلام شد که حمید استیلی از رفتن به ایتالیا منصرف شده است! در ابتدای امر اینطور عنوان شد که استیلی به دلیل مشغله کاری نتوانسته قائم مقام باشگاه پرسپولیس را در این سفر همراهی کند اما خبر‌ها حکایت از این دارد که مدیر آکادمی پرسپولیس به این دلیل که پرداخت هزینه‌های سفر به ایتالیا بر عهده خودش بوده، از رفتن به این سفر امتناع کرده است.

به گزارشافکارنیوز؛مسئولان باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر به میلان، این موضوع که هزینه‌های سفر از جمله بلیت هواپیما و هتل بر عهده خود استیلی است را با او در میان گذاشتند و مدیر آکادمی پرسپولیس هم که از این تصمیم باشگاه شوکه شده بود، اعلام کرد که قید سفر به میلان را زده است و منتقمی قائم مقام باشگاه را همراهی نمی‌کند.

همزمان با این اتفاق استیلی تصمیم میگیرد که به دلیل رفتار صورت گرفته از سوی باشگاه از سمت مدیریت آکادمی فوتبال پرسپولیس هم استعفا بدهد و حتی در همین راستا تماسهای سردار رویانیان را هم بیجواب میگذارد. بعد از گذشت چند روز و با پادرمیانی برخی مسئولان و دوستان نزدیک استیلی این قضیه ختم به خیر میشود و استعفای صوری مدیرآکادمی پرسپولیس جامه عمل نمیپوشد. البته گفته میشود استیلی بابت این رفتار همچنان از پرسپولیسیها دلخور است و احتمال اینکه بعد از برگزاری بازی میلان اتفاقات جدیدی رخ بدهد، وجود دارد.