به گزارشافکارنیوز،نیمه نخست دیدار استقلال و گسترش فولاد از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در اکثر دقایق این نیمه، بازی سرد و کسل کننده‌ای از سوی دو تیم ارائه شد و در دقیقه ۱۵ بود که ضربه سر جابر انصاری به شکلی خطرناک از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد تا کمی از یخ بازی آب شود.

در ادامه و در دقیقه ۱۹ شوت سنگین پژمان نوری با واکنش دیدنی فروزان راهی کرنر شد تا اولین فرصت آبی پوشان به این شکل به هدر برود. در دقیقه ۳۰ بار دیگر استقلالی ها با شوت تلاش کردند تا دروازه حریف را باز کنند. شوت سنگین محمد مهدی نظری از کنار دروازه گسترش فولاد راهی اوت شد.

آخرین فرصت و بهترین فرصت این نیمه را استقلال با ارسال خوب تیموریان بدست آورد. این کاشته ارسالی با ضربه خوب عمران زاده همراه شد که به شکلی خطرناک این توپ از بالای دروازه گسترش فولاد راهی اوت شد.

برای استقلال در این دیدار مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، پژمان منتظری، جی لوید ساموئل، پژمان نوری، آندرانیک تیموریان، احمد جمشیدیان، مهدی نظری و محمد قاضی به میدان می‌روند ضمن آنکه سید حسین حسینی، آرش برهانی، نیکبخت واحدی، ایمان باصفا، مهرداد اولادی و بوبکر کبه نیمکت نشینان این تیم هستند.

برای گسترش فولاد نیز محسن فروزان، سعید مهدی پور، سید محسن حسینی، خالد شفیعی، مصطفی اکرامی، رسول علیزاده، احمد کامکار، جابر انصاری، فردین عابدینی، مهرداد بایرمانی و ایمان موسوی به میدان می روند. همچنین سید مهدی اسلامی، یوسف سیدی، رسول پیرزاده، علیرضا نقی زاده، محمود خمیس، سید امید نظامی پور، میثم نقی زاده نیمکت نشینان این تیم هستند.

در نیمه نخست این دیدار نظری با کارت زرد داور جریمه شد.