به گزارش افکارنیوز، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان فردا بعد از تماشای مسابقه الشباب راهی تبریز می شود تا در مسابقه تراکتورسازی با الاتحاد حاضر باشد.

مقامات و مسئولین دیگری از عربستان نیز میهمان تبریزی ها خواهند بود. تیم الاتحاد روز سه شنبه ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه از طریق فرودگاه شهید مدنی وارد تبریز شد تا از CIP راهی هتل محل اقامت خود شوند.

در سال گذشته تبریزی ها به خاطر میزبانی شایسته از تیم های میزبان از AFC نمره ۲۰ گرفتند بطوریکه عربستانی ها با ارسال نامه ای به AFC از باشگاه تراکتورسازی تشکر کردند.

تبریزیها به مهربانی شهره هستند و این موضوع در AFC نیز ثبت گردید. امیدواریم به همراه هواداران تیم خود امسال نیز تبریز را شایسته تر از سال قبل به دنیا معرفی نمائیم.

* رمضان ماذان ناظر سخت گیر لبنانی و حسین غضنفر ناظر داوری از کویت با مسئولین باشگاه تراکتورسازی جلسه ای برگزار کردند، نامبردگان موادی از آیین نامه برگزاری مسابقات را توضیح داده و تذکر دادند استفاده از هرگونه مواد محترقه آتش زا و صوتی و دودزا و شعارهای غیر ورزشی و هرگونه اعمال غیر حرفه ای مغایر با ورزش فوتبال جرایم سنگینی را متوجه تیم میزبان خواهد کرد که از جریمه نقدی تا لغو میزبانی دیدار های بعدی یک تیم را در بر می گیرد، باشگاه تراکتورسازی بدین وسیله از هواداران فهیم و حرفه ای تیم تراکتور می خواهد با حضوری گسترده و پرشور در ورزشگاه و تشویق تیم محبوب خود با ایجاد نظم وآرامش خودشان انتظامات سکوها را بر عهده بگیرند.

با توجه به اینکه ایام آخر سال بوده و چهارشنبه سوری نزدیک است لذا مواد محترقه در سطح شهر به چشم می خورد ، ممکن است افرادی بخواهند با مواد محترقه شادی نمایند لذا با تاکید مجدد ممنوع بودن این قبیل مواد و همچنین شعار های غیر ورزشی انتظار دارد تیم را یاری و مصالح آن را لحاظ نمایند ، با آرزوی موفقیت تیم پیشاپیش از توجه و همکاری هواداران فهیم سپاسگزاریم.