به گزارشافکارنیوز،تیم ملی امید ایران فردا برای برگزاری یک اردوی آماده سازی عازم کشور ترکیه و شهر آنتالیا می‌شود. با توجه به اینکه سفر تیم ملی امید دانمارک به ترکیه لغو شده است عملا این مسابقه برگزار نمی‌شود.

پیش از این حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید از برگزاری این بازی در تاریخ ۶ بهمن خبر داده بود. البته مسئولان تیم ملی امید در حال رایزنی هستند تا بازی‌های خوبی برای ایران در این اردو در نظر بگیرند. از آلبانی، ازبکستان و اوکراین به عنوان حریفان احتمالی ایران در این اردوی دوستانه نام می‌برند.

بعد از اینکه محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم امید معرفی شد این تیم تاکنون یک اردو در کیش، ‌ دو اردو چهار روزه در تهران و یک اردو برون مرزی در کشور عمان داشته است.

تیم ملی امید خود را برای حضور در مرحله اول انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل که از ۳ فرودین تا ۱۲ فروردین در تهران برگزار می‌شود آماده می‌کند. ایران با نپال، فلسطین، عربستان و افغانستان در گروه سوم حضور دارند. در مرحله اول ۱۰ گروه وجود دارد که در پایان مسابقات مرحله اول تیم ۱۰ تیم صدر نشین به همراه ۶ تیم برتر رده دوم هر گروه به مرحله دوم می‌روند.

تیم ملی امید ایران حدود ۴۰ سال است که از راهیابی به المپیک بازمانده و کسب مجوز شرکت در این مسابقات در سالیان اخیر به یکی از جدیترین حسرتهای اهالی فوتبال تبدیل شده است.