به گزارش افکارنیوز، آنها حتی برای تغذیه بازیکنان‌شان پس از انجام تمرینات روزانه نیز بی‌پول شده‌اند البته این مشکل را باید از مدل مدیریتی محمدحسین نژادفلاح جویا شد. وقتی نژادفلاح به باشگاه پرسپولیس آمد، طوری حرف می‌زد که انگار می‌تواند یک تنه، همه مشکلات مالی را از پیش ‌رو بردارد اما او حالا به جایی رسیده که خود را پشت‌ سر یک عالم از مشکلات پنهان کرده و حتی جواب تماس هیچ‌ کس را نمی‌دهد. نژادفلاح در ابتدا می‌خواست برنامه‌ریزی کند تا با پول‌های حسین هدایتی، یک تیم بزرگ ساخته شود ولی هر چه گذشت، دیدیم نژادفلاح تنها‌تر از این حرف‌‌هاست و هدایتی نیز بی‌ادعا و بی‌منت به حساب پرسپولیسی‌ها، پولی واریز نمی‌کند.

هدایتی در ابتدا، حساب همه جوانب را می‌کند تا با هر ریالی که به پرسپولیسی‌ها می‌دهد، بر شهرت و محبوبیت خودش افزوده شود و سپس «کمی» سر کیسه را شل می‌کند تا به بازیکنان «هدیه» بدهد. کمک‌های هدایتی در حد دادن یک یا دو سکه به بازیکنان است و بس. در این شرایط، باشگاه به بحران فرو رفته است. نه شرکت بهنام پیشروی کیش به عنوان اسپانسر باشگاه قدمی پیش می‌گذارد تا مشکلات را حل کند و نه شرکت SIS می‌‌آید تا بدهی‌های جاری باشگاه را تقبل کند. حمیدرضا سیاسی هم از این باشگاه رفت و البته پیشکسوتانی مثل علی پروین یا دیگران هم توانایی ندارند که به پرسپولیس کمکی بدهند. حالا در این شرایط، خبر می‌رسد که سرخپوشان جهت سفر به قطر یا شهرستان‌های دیگر پولی در بساط ندارند.

قبل از بازيهاي مهم هفتههاي اخير، اوضاع به قدري وخيم شد كه نژادفلاح به طور كلي هر دو شماره تلفن ضروري و اختصاصي خود را از دسترس خارج كرد و محمود خوردبين يك روز به محل تمرين تيم نرفت تا شرمنده بازيكنان و اعضاي تيم نباشد. با اين حال، باز هم يك امداد مالي رسيد و پرسپوليسيها توانستند به هتل بروند و براي بازي با پيكان آماده شوند. اين امداد مالي از سوي سازمان ليگ بود كه به دست پرسپوليسيها رسيد. مهدي تاج دلش به حال باشگاه پرسپوليس سوخته كه حالا هيچ حامي ندارد. وضعيت پرسپوليس در حال حاضر از تمام باشگاههاي ايران بدتر است و آنها ديگر حتي پولي براي دادن ناهار به بازيكنان قبل از جلسات تمرين عصر ندارند. همه چيز در باشگاه به لحاظ مالي به هم ريخته است. كارمندان حقوق نگرفتهاند و بازيكنان براي بازيهاي آينده هيچ شانس و انگيزهاي براي خود قائل نيستند. برانكو هم شاكي شده كه چرا تا به حال پولي به حسابش واريز نشده است. با اين شرايط، سرخپوشان بايد مقابل بنيادكار قرار بگيرند و البته دو هفته بعد، دربي را برگزار كنند. نتيجه مزايده هم مشخص شد؛ هيچ فردي نتوانست مالك پرسپوليس شود.