به گزارش افکارخبر به نقل از روزنامه خبر ورزشی محسن مسلمان، هافبک چپ‌پای پرسپولیس، امیدوار است تیمش با شکست دادن نفت تهران وضعیت مناسب‌تری در جدول رده‌بندی پیدا کند. مسلمان در مورد شرایط پرسپولیس در آستانه بازی با نفت، شانس قهرمانی این تیم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

 

ابتدا در مورد آسیب‌دیدگی‌ات صحبت کن، آیا مقابل نفت بازی می‌کنی؟

مشکل خاصی ندارم و آتل دستم را دیروز باز کردم. برای این بازی مشکلی ندارم. من در سالن وزنه آسیب دیدم و دو انگشتم دررفت اما الان خدا را شکر وضعیت خوبی دارم.

در مورد بازی با نفت چه صحبتی داری؟

بازی بسیار سختی در پیش داریم. آنها واقعاً تیم پرقدرتی هستند و بعد از شکست مقابل استقلال حالا انگیزه دارند تا مقابل ما نتیجه بگیرند. به‌ هر ‌حال ما هم پرسپولیس هستیم و می‌خواهیم این بازی را ببریم تا وضعیت مناسب‌تری در جدول پیدا کنیم. هر دو تیم بازی سختی خواهند داشت ولی امیدوارم ما از فرصت‌ها استفاده کنیم و برنده شویم.

بازی در ورزشگاه تختی به ضرر شما نیست؟

من شنیده‌ام این استادیوم زمین چمن مناسبی ندارد و فکر می‌کنم بازی در ورزشگاه تختی به ضرر هر دو تیم است. با این حال امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم. اگر این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، قطعاً برای هر دو تیم بهتر بود.

فکر می‌کنی پرسپولیس با توجه به اختلافی که با صدر جدول دارد، بتواند به کورس قهرمانی برگردد؟

فاصله ما با صدر جدول کمی زیاد است ولی اگر این بازی را ببریم، شانس خوبی داریم تا به بالای جدول نزدیک‌تر شویم. دو بازی دیگر هم در تهران داریم و این بهترین فرصت برای پرسپولیس است تا بتواند خودش را به بالای جدول بکشد. الان فاصله تیم‌ها به هم نزدیک است و می‌توانیم با چند برد خیلی زود به کورس برگردیم.

رفتن تو به رستوران قلعه‌نویی سر و صدای زیادی به‌پا کرد. در این مورد چه صحبتی داری؟

من نمی‌دانم چه بگویم. الان که آقای قلعه‌نویی مربی هیچ تیمی نیست و نمی‌دانم چرا این‌قدر حساسیت درست شده است. من می‌خواستم غذا بخورم، به همین دلیل به رستوران امیرخان رفتم که آنجا هم دو تن از بازیگران خوب ما حضور داشتند. اینکه عکسی در اینستاگرام منتشر می‌شود، یک موضوع شخصی است، در ضمن آن عکس در صفحه من نبود. اگر بخواهم غذا بخورم، باید از دیگران و شما هم اجازه بگیرم؟ مگر عکس گرفتن چه ایرادی دارد؟ مگر محسن بنگر و مهدی رحمتی با هم عکس نمی‌گیرند؟ این چیزها ایراد ندارد. من نباید در مورد مسائل شخصی زندگی‌ام به کسی توضیح بدهم.