به گزارش افکارخبر، دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و سایپا که عصر امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد، با برتری یک بر صفر تیم نفت به پایان رسید.

* قبل از شروع دیدار نفت تهران- سایپا، لیدر تیم نفت از هوادارانی که در جایگاه سایپایی‌ها نشسته بودند خواست که به آنها بپیوندند و گرمکن‌های تیم نفت را دریافت کنند. 

* علیرضا منصوریان و  سایر اعضای کادرفنی تیم نفت با دسته گل به سوی نیمکت تیم سایپا رفته و به مجید جلالی و اعضای کادرفنی این تیم خوش‌آمد گفتند.

* میلاد میداوودی، ابراهیم صادقی، غلامرضا رضایی و جواد نکونام قبل از سوت آغاز بازی به سمت علیرضا منصوریان، سرمربی نفت رفته و برای بازی کردن رخصت گرفتند. در تیم مقابل هم وحید شیخ‌ویسی به سوی نیمکت تیم سایپا رفت. 

* در دقیقه 10 بازی علیرضا منصوریان با دیدن اصغر حاجیلو، پیشکسوت استقلال و سرپرست سایپا به سمت نیمکت این تیم رفته و با او خوش‌وبش کرد. 

 * تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه حدود 200 نفر بود که به طور مساوی هواداران سایپا و نفت را تشکیل می‌دادند. در این بین هواداران نفت از ابتدای بازی علیرضا منصوریان را تشویق می‌کردند، اما هواداران سایپا فقط نظاره‌گر بازی بودند.

* در یک صحنه از بازی آرش رضاوند، هافبک تیم نفت موقعیت خوبی را مقابل دروازه‌ سایپا از دست داد که علیرضا منصوریان با فریاد بر سر بازیکنان نیمکت‌نشین خواستار تشویق این بازیکن شد. 

* اسکوربرد ورزشگاه از دقیقه 25 روشن شد و تا پایان نیمه اول دقایق بازی روی آن درج نمی‌شد. از دقیقه 30 مارکار آقاجانیان و هاملت میختاریان، بازیکن سابق راه‌آهن برای تماشای دیدار به ورزشگاه آمدند.

* تا دقیقه 30 تعداد خبرنگاران و عکاسان حاضر در کنار زمین  2 نفر بودند. جایگاه خبرنگاران به دلیل نداشتن محافظ سرد بود و خبرنگاران از شدت سرما به داخل خودروهای خود رفتند. 

* در دقیقه 45 بازی علیرضا منصوریان کنترل توپی در کنار زمین حرکت کرد که به زمین خورد که این حرکت سرمربی تیم نفت باعث خنده هواداران و خودش شد.

* در پایان نیمه اول و خروج بازیکنان از زمین جواد نکونام بازیکن سایپا از طرف تعدادی از هواداران هو شد. 

* داوود مهابادی، سرمربی سابق تیم پاس همدان، بهرام میرشیبانی، مدیرفنی تیم نفت و علی چینی، آنالیزور این تیم و همچنین تعدادی از اعضای تیم فوتبال سایپا  در جایگاه ویژه .رزشگاه تختی حضور داشتند.

* در پایان بازی یکی از تماشاگران حاضر در جایگاه هواداران سایپا به علیرضا منصوریان توهین کرد و به او ناسزا گفت که سرمربی نفت از تماشاگران تیمش خواست مانع از خروج آن هوادار از ورزشگاه شوند تا با وی صحبت کند.