به گزارش افکارنیوز،

ایمون زاید با هت تریک خود در دربی معروف پایتخت آن هم در کمتر از ده دقیقه توانست نامش را در دل هواداران پرسپولیس به ثبت برساند و شهرت خاصی در فوتبال ایران به دست بیاورد.

 

این مهاجم 32 ساله دو ملیتی بعد از تمام تلاش هایی که برای بازگشت به فوتبال کشورمان و پرسپولیس انجام داد وقتی دید باشگاه قدمی برای جذب او برنمی دارد ترجیح داد سایر پیشنهاداتش را بررسی کند که در نهایت یکی ، دو روز قبل قراردادی دو ساله با باشگاه ایندی الون آمریکا در ایالت ایندیاناپلیس امضا کرد و به صورت رسمی به جمع شاگردان تیم هانکینسون پیوست تا فوتبالش را در لیگ دسته دوم آمریکا موسوم به ان ای اس ادامه بدهد.

 

باشگاه ایندی الون در فصل گذشته رقابت های دسته دوم آمریکا که با حضور 12 تیم برگزار می شود به مقام نهم رسید و حالا تیم هانکینسون امیدوار است با جذب ایمون زاید بتواند مشکلات گلزنی اش را به حداقل رسانده و نتایج بهتری در این فصل از رقابت ها کسب کند.

 

ایمون زاید بعد از این که در 19 بازی برای پرسپولیس توانست 12 بار گلزنی کند پیراهن تیم هایی همچون آلومینیوم هرمزگان ، شامروک و صباح مصر و ... را برتن کرد اما در هیچ کدام از آنها موفقیت قابل توجهی به دست نیاورد.