به گزارش افکارنیوز،

گل‌های به ثمر رسیده در نیمه دوم دیدار پرسپولیس و پدیده نه تنها جذابیت این بازی را بیشتر کرد، بلکه باعث شد این گل‌ها حواشی خاصی هم در پی داشته باشد.

* بین دو نیمه نیمکت‌نشینان پرسپولیس در زمین ماندند و بدن‌های خود را گرم کردند.

* بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران  حاضر در ورزشگاه ثامن را 18 هزار نفر اعلام کرد در حالی که خبرنگاران حاضر در جایگاه خبرنگاران اعتقاد داشتند حداقل 20 هزار نفر به ورزشگاه آمده‌اند.

* بعد از اینکه پدیده گل اول را به ثمر رساند کلیه نیمکت‌نشینان این تیم به طرز عجیبی در آغوش یکدیگر و سرمربی تیم پریدند.

* در جریان بازی رامین رضاییان و امید عالیشاه بر سر یک توپ بگو مگو کردند.

* به محض اینکه پرسپولیس گل تساوی یک بر یک را به ثمر رساند بازیکنان ذخیره سمت طارمی دویده و او را در آغوش گرفتند.

* گل برتری پدیده باعث شد که سوشا مکانی به شدت از سوی هواداران این تیم تشویق شود و مشهدی‌ها به این دروازه‌بان لقب سوشای آقای گل گفتند.

*  برانکو به شاگردانش اعتراض می‌کرد که نباید رو به بازی هوایی بیاورند و سعی کنند با پاس‌های ترکیبی به دروازه پدیده نزدیک شوند. 

* بعد از اینکه داور خطای پشت محوطه برای پرسپولیس اعلام کرد، تماشاگران تیم پدیده به شدت معترض شدند و اعتراض خود را به اصفهانیان نشان می‌دادند و اعتقاد داشتند نباید داور بازی تهرانی باشد.

* در حین اعتراض تماشاگران به داور رامین رضاییان ضربه کاشته را به گل تبدیل کرد و بعد از اینکه به سختی از بین کل نیمکت‌نشینان و هم‌تیمی‌هایش رد شد، سمت دوربین تلویزیونی رفت و عدد خاصی را نشان داد.  

* تماشاگران مشهدی بعد از گل دوم پرسپولیس به داور اعتراض می‌کردند در حالی که پرسپولیسی‌ها خواهان گل سوم تیم‌شان بودند. 

* رامین رضاییان بعد از پایان بازی به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد. وی در واکنش به این موضوع پیراهن قرمزش را بوسید.

*با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، بازیکنان پدیده به سمت داور رفتند و به شدت به او اعتراض داشتند. آنها معتقد بودند صحنه‌ای که توپ به صورت کاشته در اختیار رضاییان قرار داده شد، خطا نبوده است.