به گزارش افکارنیوز،

منصوریان به خبرنگار "ورزش سه" گفت: لطفا صحبت‌های مربوط به علیرضا بیرانوند را تمام کنید اگر او اعتراضی داشته و حرفی بوده با باشگاه صحبت کرده و در حال حاضر علیرضا بلیت در اختیار دارد و مثل همه بازیکنان به سمت فرودگاه حرکت می‌کند. وقتی بیرانوند در کاروان نفت است یعنی بازیکن ما است، تمام!

 

او در مورد حاضر نشدن نانگ و سانتوس در اردوی ترکیه گفت: منیجرهای این بازیکنان باید با باشگاه به توافق برسند. عامل اصلی اینکه باعث شده نانگ و سانتوس همراه ما در اردوی ترکیه نباشند این است که نفت خواستار تحمل مالی برای دو، سه ماه آینده از طرف این دو بازیکن است.

 

وی افزود: هر دو این بازیکنان برای ما زحمت کشیدند و من از لحاظ اخلاقی و فنی از نانگ و سانتوس راضی هستم ولی باشگاه برای پرداخت پول از آنها زمان خواسته. این احتمال هم وجود دارد که زودتر از این زمان باشگاه بتواند تعهداتش را عمل کند ولی به هر حال این مساله‌ای است که باید از طرف این دو بازیکن پذیرفته شود و پس از آن آنها به اردوی ترکیه اضافه شوند و در حقیقت باید بگویم باید ریاضت مالی نفت را بپذیرند.

 

منصوریان در مورد اردوی ترکیه گفت: اول باید بدن‌های بچه‌ها را ببینم و بعد از آن در مورد پیشنهاداتی که برای بازی دوستانه به نفت شده برنامه ریزی کنم. تیم های عربی که در اردوی ترکیه حضور دارند و تیم‌های ایرانی می‌توانند رقبای تداکارتی خوبی برای ما باشند.

 

سرمربی نفت در مورد برنامه‌هایش در اردوی ترکیه گفت: من 5 نفر از بازیکنان امید را به همراه کاروان نفت به ترکیه می‌برم تا آنها به همراه بازیکنان بزرگسال تمرینات بدنسازی را پشت سر بگذارند و به هماهنگی لازم برسند چون پیش‌بینی من این است که در دور بعد شرایط سخت مالی اجازه ورود بازیکن جدید به ما نمی‌‌دهد واین بازیکنان امید می توانند در دور برگشت و همچنین بازی های آسیایی به ما کمک کنند.

 

اخباری مبنی بر مذاکرات سیدجلال حسینی با تیم فولاد به گوش می‌رسد علیرضا منصوریان اما این خبر را تکذیب می کند و ادامه می‌ دهد: سیدجلال هم مثل بیرانوند روی اتوبوس تیم نشسته و به همراه ما به اردو می آید، پس بازیکن نفت است. البته خیلی از بازیکنان مثل مومنی، پیام صادقیان از تیم ما جدا شدند و وضعیت نانگ و سانتوس هنوز مشخص نیست ولی خدا را شکر ما توانستیم سیدجلال را به عنوان یک وزنه حفظ کنیم و لطفا از قول من به خاطر سعه صدر او در مقابل مشکلات مالی، تشکر کنید.

 

سرمربی نفت در مورد شرایط این تیم در دور برگشت افزود: اینکه شما سوال می‌کنید آیا ما در دور برگشت می‌توانیم نتایجمان را جبران کنیم و نیم نگاهی به بالای جدول داشته باشیم باید بگویم هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. اصلا و به هیچ عنوان از حالا بگویم که نفت در نیم فصل دوم جزو تیم‌های بالانشین جدول است. ما ستاره‌های زیادی را از دست دادیم و مشکلات مالی هم باعث می‌شود از لحاظ منطقی من هیچ قول و تعهدی در مورد نتیجه‌گیری نفت ندهم. البته از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل و کادرفنی گرفته همه دست به دست هم خواهیم داد تا با مشکلات مبارزه کنیم و نفت مخصوصا به عنوان نماینده ایران در آسیا موفق باشد.

 

منصوریان در مورد جدایی پیام صادقیان و اینکه آیا او از انتقال پیام به صبا ناراحت است یا نه گفت: من اصلا ناراحت نیستم. آن کاری که مدنظرم بود در مورد صادقیان انجام بدهم را انجام دادم. در مشهد هم که علی دایی را دیدم گفتم که پیام به فرم ایده آل رسیده اگر به ادبیات مصاحبه‌هایش هم دقت کنید، تغییر کرده و در نیم فصل اول هم کارت نگرفته و درگیری هم نداشته و من از لحاظ اخلاقی از او راضی هستم ولی خب چون شرایط زندگی‌اش طوری بود که می‌بایست پول به زندگی‌اش تزریق شود، من خودم با جدایی او موافقم هدف من برگرداندن صادقیان بود که این اتفاق افتاد.

 

او در پایان گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا اردوی ترکیه آماده‌سازی مناسبی برای نفت پیش از دیدار برگشت و بازی‌های آسیایی باشد. متاسفانه چند وقت است که حاشیه‌ها دور تیم نفت را گرفته و ما تمرکز لازم را نداشته باشیم. مطمئنا من کاری می‌کنم تا این حواشی به نحواحسن جمع شود و همه فقط برای موفقیت نفت کار کنند.