به گزارش افکارنیوز،

ایمان صادقی گلر پرسپولیس که از این تیم جدا شده امروز به درفشی فر رفت. شرایط این روزهای پرسپولیس و جدا شدن او از این تیم دلایلی بود که باعث شد با او همکلام شویم.

وی آخرین دیدگاه های خود را در ارتباط با پرسپولیس اینگونه بیان کرد:

چرا به درفشی فر رفتید؟

رفتم که وسایل لوکا ماریچ را تحویل دهم. قرار بود این وسایل را در اردوی دوبی به او بدهم که نشد و از این تیم جدا شدم بنابراین امروز آن ها را به درفشی فر بردم و به نگهبان دم در تحویل دادم.

پس داخل نرفتید تا با برانکو صحبت کنید.

خیر، داخل نرفتم.

 

چه شد که از این تیم جدا شدید؟

من که دوست نداشتم بروم، این تصمیم باشگاه بود، حتی از آن ها خواهش کردم که از این تیم جدا نشوم ولی یک ماه قبل تصمیم گرفته بودند که جدا شوم.

شاید اگر جدا نمی شدید با شرایطی که پیش آمده، شانس به شما رو می کرد.

دقیقا، شانس رو کرده بود، خودم را هم در دل هواداران جا کرده بودم، این تصمیم برای هیچکس خوشایند نبود، هواداران در پیج من می نوشتند که چرا از پرسپولیس رفتی؟ ولی من چه کار می توانستم بکنم؟ این ماجرا برنامه ریزی شده بود. من با تمام وجود پرسپولیسی هستم با طاهری هم صحبت کردم ولی او گفت که این تصمیم برانکو بوده است.

 

برانکو به طاهری چه گفته بود؟

ظاهرا گفته بود ایمان باید جایی برود که بازی کند و نباید روی نیمکت بنشینید چون او پتانسیلش را دارد.

 

در این ماجرا چه کسی را مقصر می دانی؟ سوشا، برانکو یا طاهری؟

من همین جا هم داشتم بازی می کردم، مقابل استقلال خوزستان هم یک بازی خوب انجام داده بودم که برد جلوی این تیم همراه بود. نمی دانم چرا برانکو این فکر را کرد که من باید بروم، تصمیمیش قابل احترام است ولی دلیل آن را نمی دانم.

 

با سوشا درباره اتفاقاتی که برایش افتاد صحبتی کرده اید؟

خیر هنوز فرصت نکردم صحبت کنم. او دیروز آزاد شده و الان هم شرایط روحی اش مناسب نیست. حتما با او تماس می گیرم تا دلداری اش بدهم. باید سختی ها را تحمل کرد. انشاا... سوشا را ببخشند و محرومش نکنند. او بازیکن تیم ملی بوده و خیلی زحمت کشیده است، کاش یک مقدار نرم تر با او برخورد شود.

پس مشکلی با هم ندارید.

خیر، ما رابطه خوبی با هم داشتیم.

 

از خونه به خونه چه خبر؟ اوضاع مالی خوب است؟

خدا را شکر، از لحاظ مالی و امکانات از تیم های لیگ برتری بهتر است، به نظرم جایگاه این تیم در لیگ برتر است و امیدوارم با همدلی بچه ها به این نتیجه برسد. بازیکنان خوبی گرفته ایم و مطمئنا صعود خواهیم کرد.

 

دوری از پرسپولیس سخت نیست؟

از هواداران تشکر می کنم که خیلی از ما حمایت کردند. ممنونم که در خوشی ها و ناراحتی ها با من همدل بودند. از طاهری، پانادیچ و برانکو تشکر می کنم چون اول فصل شرایط خوبی نداشتم به هرحال جریاناتی پیش آمد که از این تیم جدا شوم ولی زحمات این چند نفر را فراموش نخواهم کرد.