به گزارش افکارنیوز،

درخشان در ادامه در رابطه با تیم امید کشورمان و دیدارش با ژاپن هم اظهار نظر می‌کند.

 

حمیدخان، در خصوص لوبانف ازبکستانی چه نظری دارید؟

در هر صورت پست دروازه‌بانی، پستی بوده که سرمربی تیم تشخیص داده که باید درخصوص آن خرید جدیدی داشته باشد. در مورد خرید لوبانف هم حتماً برانکو ارزیابی و تحقیق لازم را داشته و پس از تأیید کمیته فنی، سرمربی اقدام به جذب لوبانف کرده است.

خود شما شخصاً شناختی از لوبانف ندارید؟

خیر، من شناختی از لوبانف ندارم اما شنیده‌ام که دروازه‌بان پاختاکور بوده و کیفیت خوبی هم دارد، به همین دلیل فکر می‌کنم لوبانف کیفیت خوبی دارد و قادر است حاشیه امنیت خوبی را برای خط دروازه پرسپولیس به وجود بیاورد.

جذب بیرانوند مفید‌تر بود یا گلر ازبکستانی؟

به هر حال ما از بیرانوند شناخت کافی داشتیم اما چون باشگاه نفت از انتقال او صرف ‌نظر کرد، پرسپولیس سراغ گزینه‌های دیگر رفت. من عملکرد لوبانف را ندیده‌ام و قادر نیستم در مورد او و بیرانوند مقایسه‌ای انجام دهم.

برای قهرمانی پرسپولیس شانسی قائل هستید؟

چند تیم مدعی داریم اما به نظرم پرسپولیس در جمع مدعیان به دلیل فاکتورهای مثبتی که در اختیار دارد، از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است. به همین دلیل من برای قهرمانی پرسپولیس شانس زیادی قائل هستم.

5 امتیاز فاصله پرسپولیس با صدر جبران شدنی است؟

به نظرم پرسپولیس با پتانسیلی که دارد، قادر است با ادامه روند نیم‌فصل اول و ادامه آن در نیم‌فصل دوم هم به موفقیت برسد و 5 امتیاز فاصله‌اش را با صدر جبران کند. در این بین پرسپولیس قادر خواهد بود شرایط خوبی پیدا کرده و به روند موفقش در نیم‌فصل دوم هم ادامه دهد، در این بین کسب پیروزی مقابل حریفان مستقیم خیلی برای پرسپولیس اهمیت دارد که این امر هم خارج از دسترس این تیم نیست.

در مورد دیدار تیم امید کشورمان با تیم امید ژاپن چه صحبتی دارید؟

ژاپن در 3 بازی خود با موفقیت از میدان خارج شده است. این امر نشان می‌دهد که تیم بسیار خوب و باهوشی است که به نظرم سخت‌ترین خوان ما در راه حضور در المپیک خواهد بود اما در طرف مقابل ما هم تیم خوبی داریم و قادریم حریف را شکست دهیم.

صحبت خاصی در پایان اگر مانده، بفرمایید.

امیدوارم تیم ما از سد تیم ژاپن بگذرد. تیم بسیار خوبی داریم که از قدرت تیمی خوبی هم بهره می‌برد.