به گزارش افکارنیوز،

علی بهزادی  در خصوص حضور در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به ملاقات علی‌اکبر طاهری رفتم. سرپرست باشگاه پرسپولیس قصد داشت هر طور شده هزینه مراسم ترحیم پدرم را بپردازد.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که پدرم بعد از جدایی از باشگاه پرسپولیس، حتی یک ریال از این باشگاه نگرفته بود، ما هم سعی کردیم همین روال را ادامه دهیم و از باشگاه پرسپولیس، پول نگیریم.

فرزند پیشکسوت فقید تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به ملاقات با رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: پدرم ریاست کمیته پیشکسوتان فدراسیون را بر عهده داشت. به دیدار علی کفاشیان رفتم تا کلید دفتر کمیته پیشکسوتان را به او تحویل دهم. همچنین از کفاشیان برای این‌که در تمامی مراسم پدرم حضور پیدا کرد، تشکر کردم.

وی در خصوص این‌که آیا از برگزاری چشن تولد توسط بازیکنان پرسپولیس همزمان با مراسم ترحیم همایون بهزادی، ناراحت شده یا خیر، گفت: من در روز برگزاری بازی پرسپولیس مقابل سپاهان به همراه تیم به ورزشگاه آزادی رفتم. وقتی تشویق هواداران را دیدم، اشک ریختم. بازیکنان در رختکن تیم از من عذرخواهی کردند. من هم به آنها گفتم «شما وقتی به مراسم تشییع پیکر پدرم آمدید، بزرگی خود را ثابت کردید.»