به گزارش افکارنیوز،

هاشم بیگ زاده بعد از بازی با پرسپولیس می گوید تیم ذوب آهن بدشانس بود که نتوانست برنده بازی باشد. او البته اشاره ای هم به پنالتی گرفتن مهدی طارمی می کند.

 

اظهارات بیگ زاده را در ادامه می خوانید:

 

* در بازی پرسپولیس یک شوت خطرناک زدی که گل نشد. در بازی استقلال هم دنبال گل زنی بودی. انگار بدجور عطش گلزنی با پیراهن ذوب آهن داری.

- بله، والا این هم از بدشانسی من است که توپ هایم گل نمی شود. در بازی استقلال که رحمتی نگذاشت توپم گل شود و این دفعه هم با بدشانسی شوتم به اوت رفت. باز خدا را شکر مربیان از عملکردم راضی بودند ولی اول و آخر گله را می زنم! (خنده)

 

* پرسپولیسی ها می گویند ذوب آهن خیلی خوش شانس بودید که یک امتیاز را گرفتید. موقعیت های این تیم زیاد بود.

- من اول منتقد داوری هستم. البته کارشناس ها هستند که باید نظر بدهند ولی داور به نظرم می توانست خیلی بهتر سوت بزند. در بیشتر صحنه ها به نفع پرسپولیس سوت زد. فکر می کنم تمرکز کافی نداشت. کارشناس ها باید دقیق عملکرد او را بررسی کنند و در این باره حرف بزنند ولی چیزی که ما در بازی دیدیم این بود که به ضرر ما سوت زد.

 

* پس خوش شانس نبودید؟

- قبول دارم پرسپولیس موقعیت داشت ولی ما هم موقعیت داشتیم. شما یک بار دیگر فیلم بازی را نگاه کنید. پرسپولیس هر چه موقعیت گیر آورد، از اشتباهات فردی بازیکنان ما بود. یعنی تاکتیکی به موقعیت نرسیدند. هر وقت ما اشتباه کردیم توپ را گرفتند و موقعیت ساختند.

 

* خب موقعیت ساختن معمولا از روی اشتباه است.

- ولی شک نکنید اگر ما اشتباه نمی کردیم پرسپولیس اصلا صاحب موقعیت گل نمی شد. می شد حتی ما برنده بازی شویم ولی نشد.

 

* واقعا؟ موقعیت های بازی که نشان می داد ذوب آهن شانس آورده است.

- پرسپولیس هم شانس آورد. در نیمه اول اگر ما موقعیت مان را گل می کردیم، شاید به طور کلی روند بازی تغییر می کرد.

 

* ولی اگر پنالتی پرسپولیس گل می شد چه اتفاقی می افتاد؟

- قطعا شانس ما برای مساوی خیلی کم می شد. این حرف را قبول دارم.

 

* کارشناس ها تائید کردند در نیمه اول هادی محمدی روی طارمی پنالتی کرد ولی داور نگرفت.

- نه من فکر نمی کنم پنالتی بود. بعد شما یک چیز را فراموش نکنید. مهدی طارمی دوست دارد خودش به بازیکنان حریف بزند و پنالتی بگیرد. داورها حواسشان به مهدی طارمی باشد و گول او را نخورند. دیدید که در نیمه دوم خودش را به دروازه بان ما زد و پنالتی گرفت، در حالی که اصلا پنالتی نبود. حتی دیدم اکثر کارشناس ها هم تائید کرده و گفته اند که خطایی روی طارمی صورت نگرفت. در مجموع ما نباید مساوی می کردیم و می توانستیم برنده باشیم.

 

* ولی موقعیت های دو تیم قابل قیاس نیست.

- نه، ما باید می بردیم. همانطور که گفتم پرسپولیس موقعیت هایش روی اشتباهات فردی ما بود. ذوب آهن هم موقعیت داشت. ما باید بازی را می بردیم.

 

* گویا بابت شعارها در ورزشگاه دلخور بودی....

- بله، مگر خانواده ام را از سر راه پیدا کرده ام که آنها فحش می دهند و بی احترامی می کنند؟ خانواده من در خانه نشسته و واقعا بی انصافی است که یکسری هوادار چنین توهین هایی می کنند. اصلا من گناهم چه بود؟ چون در استقلال بازی کردم محکوم به این بودم که هواداران پرسپولیس فحشم بدهند؟ امیدوارم فدراسیون فوتبال یک فکری به حال این رفتارها بکند و جلویش را بگیرد. به نظرم بهتر است جای اینکه بعضی ها به این و آن فحش بدهند، تیم خودشان را تشویق کنند.

 

* گویا ذوبی ها هم به عالیشاه توهین کردند.

- نمی دانم ولی اول از همه هواداران پرسپولیس به من توهین کردند.