به گزارش افکارنیوز،

منصوریان درباره برنامه‌شان برای این بازی می‌گوید: «ما می‌دانستیم که استقلال توسط فخرالدینی و یعقوب کریمی ارسال‌های خوبی خواهد داشت و می‌دانستیم که اگر خسرو حیدری نباشد به مشکل می‌خورد.

ما به خوبی استقلال را آنالیز کرده و راه‌های نفوذ بازیکنانش را بستیم و توانستیم شکست‌شان دهیم.» او از بازی خوب تیمش تمجید می‌کند و می‌گوید: «ما بهتر از استقلالی‌ها بازی کردیم. با تلاش بیشتر توانستیم نتیجه بازی رفت و بازی جام ‌حذفی را جبران کنیم.

در اینجا باید از پیشکسوتان استقلال هم عذرخواهی کنم.» منصوریان با ناراحتی ادامه می‌دهد: «بعد از شکست مقابل استقلال در جام ‌حذفی و بازی رفت، حرف‌های زیادی درباره من زده شد اما من به این حرف‌ها اهمیت نمی‌دهم و سعی می‌کنم از زیبایی‌های فوتبال لذت ببرم.»

سرمربی نفت در پایان درباره توهین‌ها علیه بیرانوند می‌گوید: «او لایق شنیدن این ناسزاها نبود، بازیکنانی هستند که از استقلال به پرسپولیس یا از پرسپولیس به استقلال می‌روند و حالا یک بازیکن جوان که تصمیم گرفته بود به استقلال برود تصمیمش را عوض کرده و می‌خواهد راهی پرسپولیس شود، به خاطر این تصمیم که نباید به بازیکن ما توهین شود.»