به گزارش افکارنیوز،

حریف ذوب‌آهن برای دیدار برگشت برنامه‌ای غیر از جبران شکست بازی رفت نداشت و با این انگیزه وارد زمین شد، اما این شاگردان گل‌محمدی بودند که توانستند توپ و میدان را در اختیار بگیرند. دو دقیقه از بازی نگذشته بود که در ضد حمله پاس پهلوان به کاوه رضایی رسید اما ضربه این بازیکن را لکومته به کرنر فرستاد. دقیقه 5 بازی ضربه کرنر حدادی فر با ضربه سر حمام تیرک دروازه لخویا را به لرزه درآورد.

در حالی که توپ و میدان دست ذوبی‌ها بود، ضربه تبریزی یک بار دیگر ذوب‌آهن را به گل نزدیک کرد، اما دروازه لخویا باز نشد. دقیقه 16 بازی اکوکو ضربه خطرناکی به سمت دروازه مظاهری شلیک کرد که این دروازه‌بان با جایگیری مناسب توپ را مهار کرد. ضربه‌های خطرناک رجب زاده، رضایی و ضربه سر محمدی هم دروازه لخویا را باز نکرد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم بازی باز هم این شاگردان گل محمدی بودند که روی دروازه لخویا فشار آوردند، اما موقعیت جدی برای میهمان رقم خورد و دقیقه 55 دیاکو این فرصت را داشت که دروازه رشید مظاهری را باز کند. مهمترین موقعیت یک دقیقه بعد رقم خورد جایی که پاس خوب و عالی پهلوان به رضایی رسید و این بازیکن با ضربه آرامی تلاش کرد دروازه لخویا را باز کند، اما عدم همراهی توپ توسط رضایی باعث شد تا توپ او از روی خط دروازه توسط مدافع لخویا بیرون کشیده شود، رضایی به هوای شادی کردن از تعقیب توپ منصرف شد و کار او بهترین موقعیت و در حقیقت گل ذوب‌آهن را خراب کرد. تلاش شاگردان گل محمدی همچنان ادامه داشت و مهدی رجب زاده بارها و بارها دروازه حریف را تهدید کرد اما دقیقه 79 پاس خوب حدادی فر را این بار نژاد مهدی در کمال ناباوری از دست داد. ناکامی ذوبی‌ها در باز کردن دروازه تا سوت پایان ادامه پیدا کرد تا بازی با تساوی به پایان برسد.

ذوب‌آهن از هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف لخویا رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. ذوب با این تساوی 4 امتیازی شد و پس از النصر عربستان و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول ایستاد. پس از پایان این بازی مهدی رجب‌زاده به عنوان برترین بازیکن میدان شناخته شد. هنگامی که بهترین بازیکن میدان در حال انتخاب بود، کاپیتان تیم فوتبال لخویا، کریم بودیاف با حضور در کنار زمین به گونه‌ای رفتار کرد که خبرنگاران به شک افتادند و فکر کردند که او بهترین بازیکن زمین شده است. در نهایت مهدی رجب‌زاده جایزه خود را از مسوولان برگزاری بازی دریافت کرد. هر چند کاپیتان ذوب‌آهن به دلیل کسب تساوی خانگی چندان خوشحال نبود.