به گزارش افکارنیوز،

علی زینالی در مورد نتایج ضعیف سایپا و از دست دادن 16 امتیاز در هفت بازی اخیر گفت: برای خودمان هم این نتایج عجیب است. به هر حال ما یک مجموعه به حساب می‌آییم و همگی در مقابل نتایج اخیر که خوب نبوده است، مسئول هستیم. باید این را قبول کنیم که کیفیت خوبی نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: البته امسال در بعضی از بازی‌ها شانس هم نداشتیم. در همین بازی با تراکتورسازی تبریز با اینکه در 30 دقیقه ابتدایی نمایش خوبی نداشتیم، اما در 60 دقیقه بعد خوب بازی کردیم و می‌توانستیم بازنده نباشیم. ما بر بازی مسلط بودیم، ولی متأسفانه گل بدی خوردیم، وقتی هم حمله می‌کردیم تراکتورسازی سعی داشت از ضدحملات استفاده کند.

زینالی در مورد شانس سایپا برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: شانس قهرمانی سایپا کم شده، ولی برای کسب سهمیه آسیا شانس داریم. با این حال هنوز چیزی معلوم نیست و کار سختی در شش بازی باقیمانده در پیش خواهیم داشت. ما برای کسب سهمیه آسیا ناامید نیستیم.

هافبک - مهاجم تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که کدام تیم برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارد، گفت: چیزی قابل پیش‌بینی نیست. استقلال خوزستان، استقلال تهران، پرسپولیس و چند تیم دیگر شانس دارند. ما مقابل مدعیان بازی کرده‌ایم، ولی معتقدم پرسپولیس از لحاظ فوتبالی شرایط خوبی دارد. من از بازی‌های این تیم لذت می‌برم.