به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی عصر امروز در دیداری حساس از هفته 24 لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان می رود که با توجه به محرومیت سجاد شهباززاده و غیبت آرش برهانی در این سفر، پرویز مظلومی کار سختی برای انتخاب مهاجم ترکیب اصلی آبی پوشان خواهد داشت. 

 

 

در غیاب این 2 مهاجم از پروپچیچ کروات به عنوان تک مهاجم استقلال مقابل شاگردان عبدالله ویسی نام برده می شود و این دیدار می تواند به فرصتی مناسب برای بازیکنی تبدیل شود که با توجه به سابقه آقای گلی در فوتبال آلبانی به عنوان یک مهره تاثیرگذار به جمع آبی پوشان پایتخت پیوست اما فرصت چندانی برای اثبات شایستگی های خود پیدا نکرد. 

 

 

پچیچ در این بازی از ابتدا در ترکیب استقلال به میدان خواهد رفت. 

 

 

در کنار پروپچیچ از میلاد شعبانلو جوان مستعد استقلال به عنوان دیگر گزینه مظلومی برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم یاد می شود. 

 

 

بازیکنی که در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر تا آستانه جدایی از جمع آبی پوشان پیش رفت اما با تصمیم سرمربی این تیم دوباره در تمرینات استقلال حاضر شد، هر چند فرصت بازی برای استقلال در فصل جاری را تاکنون به دست نیاورده است. 

 

 

شعبانلو برای دیدار فوق العاده حساس با استقلال خوزستان در لیست 18 نفره صدرنشین لیگ قرار گرفته تا مشخص شود مظلومی به سبک بازی وی اعتقاد دارد و حتی ممکن است در نبرد با نزدیک ترین رقیب خود در صدر جدول از این بازیکن جوان استفاده کند. 

 

 

ضمن این که سجاد شهباززاده برترین گلزن استقلال در این فصل پس از 19 هفته فرصت همراهی این تیم را از دست می دهد.

 

این بازیکن با احتساب سه بازی که در ابتدای فصل به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، دیدار با استقلال خوزستان چهارمین بازی است که مهاجم اول آبی پوشان در آن غیبت خواهد داشت.