به گزارش افکارنیوز،

ساسان انصاری در مورد پیروزی یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل سیاه‌جامگان، گفت: بازی بسیار خوبی بود با توجه به شرایط جدول، این مسابقه برایمان مهم و حیاتی بود. می‌دانستیم با کسب 3 امتیاز این دیدار، شرایط روحی تیم بهتر خواهد شد و در ادامه مسابقات کار راحت‌تری داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خیال‌شان بابت عدم سقوط به لیگ پایین‌تر راحت شده است، اظهار داشت: همان موقع هم که نتایج خوبی نمی‌گرفتیم، می‌دانستیم خطر سقوط ما را تهدید نمی‌کند. خوشبختانه با همدلی بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه به جدول مسابقات بازگشتیم و توانستیم نتایج قابل‌قبولی بگیریم، اکنون هم از جایگاه‌مان رضایت نداریم و می‌خواهیم به وضعیت بهتری برسیم.

هافبک فولاد در پاسخ به این سوال که در دو بازی دراگان اسکوچیچ محروم بوده، نتایج خوبی گرفتند، به نظر می‌رسد در غیاب او بهتر کار می‌کنند، عنوان کرد: واقعا بودن اسکوچیچ در کنار زمین برای روحیه تیم بسیار مثبت و قوت قلبی برای ما است. او در طول هفته تمام نکات لازم را به ما گوشزد می‌کند و در تمرینات کاملا حریف را به ما می‌شناساند. به همین خاطر در دو بازی که او کنارمان نبوده، ما تلاش کردیم در روندمان خللی ایجاد نشود و همان عملکردی را داشته باشیم که در حضور او داریم، به همین دلیل در طول هفته خیلی خوب تمرین کردیم.

انصاری در رابطه با مشکلات مالی تیمش، اظهار داشت: همه تیم‌ها مشکل مالی دارند، 7 سال است که در فولاد حضور دارم و می‌دانم اگر دادن پول‌مان دیر و زود داشته باشد، سوخت و سوز ندارد. متأسفانه کل باشگاه‌های کشور با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، با مشکلات مالی روبرو هستند و ما شرایط باشگاه را درک می‌کنیم و امیدواریم به وضعیت بهتری برسیم.

وی در رابطه با اینکه با دادن 3 پاس گل و زدن 5 گل، یکی از بازیکنان موثر فولاد است، تصریح کرد: همه تلاشم را می‌کنم که برای تیمم مثمرثمر باشم. من کاری به این آمارها ندارم، ولی از اینکه بتوانم به موفقیت تیمم کمک کنم، خوشحال می‌شوم. این آمار ها وقتی لذت دارد که تیم نتیجه بگیرد و خوشحالم توانسته‌ام به تیم کمک کنم.

هافبک فولاد در رابطه با دیدار هفته تیمش مقابل ملوان، عنوان کرد: ملوان تیم خوبی است که یک رده پایین‌تر از ما قرار دارد. بازی سختی پیش رو داریم و می‌خواهیم از این مسابقه دست‌پر خارج شویم.