به گزارش افکارنیوز،

منصور پورحیدری در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: من به بازیکنان استقلال تبریک می گویم. همچنین به کادر فنی و افشارزاده که بعد از آن بازی کذایی مقابل پرسپولیس تلاش کردند تا روحیه تیم بهتر شود.

وی ادامه داد: بازیکنان توانستند در نیمه اول خیلی زود به گل برسند و به نوعی می توانم بگویم این سه امتیاز خیلی به موقع بود. چون باعث شد بازیکنان به شرایط مسابقات و جدول برگردند.

پورحیدری در خصوص شعارهایی که دیروز علیه افشارزاده در ورزشگاه سر داده شد، عنوان کرد: من این موضوع را از شما می شنوم اما اگر این اتفاق افتاده باشد جای ناراحتی دارد. اگر استقلال از اول فصل صدرنشین نبود این ها چه کار می کردند؟ خوب است استقلال 24 هفته صدرنشین بوده است. به هر حال این اتفاقات زیبنده فوتبال ما نیست. 

وی درباره اخراج موقت عمران زاده ادامه داد: به هر حال تصمیم مربی بوده است. آنها تشخیص دادند که حنیف فعلا در اختیار باشگاه قرار بگیرد و ما باید به نظر مربی احترام بگذاریم. من به قضیه حنیف ورود نخواهم کرد و خود باشگاه در این خصوص تصمیم گیری می کند.

پیشکسوت درباره اتفاقات دیدار استقلال اهواز مقابل پرسپولیس تصریح کرد: من چون بازی را ندیدم نمی توانم در این خصوص اظهارنظر کنم. 

پورحیدری در خصوص اینکه آیا استقلال شانس قهرمانی دارد یا خیر گفت: چرا که نه. استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد. سه هفته به پایان مسابقات مانده و احتمال هر نتیجه ای برای تیم های مدعی وجود دارد.