به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس در روز آخر و با توجه به گل شماری جام قهرمانی را از دست داد تا حسرت این تیم بیش از چیزی شود که همه در ابتدای فصل تصور آن را می کردند.

سوای مساله دروازه بانی که اشتباهات گلرهای این تیم یکی از دلایل از دست رفتن امتیازات و آوراژ گل محسوب می شود به نظر می رسد نبود یکی از ارکان دفاعی باتجربه و فنی از دلایل دیگری بود که این تیم در فصل گذشته علیرغم گل های زده اش نتوانست آوراژ خوبی را به خود اختصاص دهد. به نظر می رسد حضور بازیکنی مثل سیدجلال حسینی که در ابتدای فصل پانزدهم نیز صحبت هایی درباره حضورش در این تیم شنیده می شد می توانست در صورت جذب کمک زیادی به آنها کند.

سیدجلال که گفته می شد برانکو در نهایت رضایت به جذب او نداد به جمع نفتی ها پیوست و در کنار شاگردان علیرضا منصوریان علیرغم مشکلات فراوانی که داشتند با رهبری خود توانست دومین خط دفاعی برتر لیگ را از آن خود کند و در برابر پرسپولیس نیز یکی از روزهای فوق العاده خود را پشت سر گذاشت. با این شرایط به نظر می رسد برانکو حسرت عدم جذب بازیکنی مثل سیدجلال حسینی را در ابتدای فصل می خورد که می توانست نقشی بالاتر از یک مدافع و رهبر را در تیمش داشته باشد.