به گزارش افکارنیوز،

ادینیو قصد دارد امسال دوباره آقای گلی را تکرار کند و جام قهرمانی را هم بدست بیاورد. به همین دلیل تمریناتش را فشرده انجام می‌دهد.او در همین رابطه گفت و گویی انجام داد:

 

*شرایط در تراکتورسازی در این مدت چطور بوده؟

به نظر من همه چیز عالی است. ما با یک تیم قدرتمند برای لیگ آماده می شویم و واقعا بازیکنان ستاره ای را گرفتیم. خوشحالم که در این تیم و با امیر قلعه نویی کار می کنم.به نظر من این تیم می تواند بالاخره قهرمان لیگ شود چون با این بازیکنان از تمام تیم ها سر تر هستیم.

 

*یعنی هواداران بالاخره می توانند به آرزویشان که قهرمانی است،برسند؟

چرا نتوانیم قهرمان شویم؟ما عالی هستیم و هوادارانی داریم که در آسیا نمونه هستند. به خاطر همین هواداران برگشتم چون به قول شما دلم لک زده بود برای تشویق هایشان.من آمده ام تا همراه تراکتور به این هواداران قهرمانی را هدیه بدهم. من باز هم گل می زنم و آقای گل می شوم. همان سال هم گفتم آقای گل می شوم و شدم. امسال هم قول قهرمانی می دهم.

 

*اما خیلی ها به سن بالای بازیکنان تراکتورسازی انتقاد کردند؟

سن فقط یک عدد است. قهرمانی و افتخارهای بازیکنان تراکتور را هم ببینند. ما بازیکنان جوان زیادی هم داریم و با همین تجربه می توانیم ببریم و تجربه بازیکنانی مثل نوری،بنگر و کرار و بقیه برگ برنده ماست.قلعه نویی کارش را بلد است و اتفاقا این انتقادها انگیزه ما را بیشتر می کند. خیلی از تیم های دیگر ایران دنبال این بازیکنان بودند پس خوب هستند.

 

*هنوز هم اتفاقات روز اخر لیگ را یادتان هست؟

پس فکر می کنید برای چه برگشتم؟برگشتم تا اون روز را با گل هایم و تلاش بقیه بچه ها جبران کنیم. من یک ماموریت تمام نشده داشتم و برگشتم تا تمامش کنم.

 

*از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتید؟

بله، پیشنهاد داشتم اما باید دینم را به تراکتور ادا می کردم. البته سپاهانی ها هم من را می خواستند اما من از اول هم گفتم که به تراکتور برمی گردم.در ایران فقط برای تراکتور بازی می کنم. کاش شرایط مهیا بود و به قطر نمی رفتم و در این تیم می ماندم.با پیراهن تراکتورسازی از فوتبال خداحافظی می کنم چون واقعا ایران وطن دوم من است.

 

*به خاطر پول از تراکتور رفتی؟

دستمزد من قابل قبول بود چون من آقای گل لیگ شده بودم. همان سال بازیکنان بزرگی از تراکتور رفتند و شرایط برای ماندن مهیا نبود. اما خوشحال هستم که برگشتم.

 

*در السیلیه امار خوبی نداشتید،این مساله روی عملکرد شما تاثیر نمی گذارد؟

در قطر بار تیم روی دوش من بود و از لحاظ فنی تیم ضعیفی بود. به هر حال طبیعی است بازیکن در بعضی مواقع افت داشته باشد. امیدوارم در تراکتور به روزهای اوج برسم.

 

*از نپوشیدن پیراهن شماره 10 ناراحت نیستید؟

نه، محمد ابراهیمی برادر من است و ناراحت نشدم. من با هر شماره ای برای تراکتور گل می زنم و برایم فرقی ندارد.