به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم صادقی درباره شرایط سایپا، تغییرات انجام شده در این تیم، حاشیه‌های سال گذشته و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید.

 

به این سایپا امیدوارم

ما بیشتر از یک ماه است که تمرینات خود را شروع کردیم همه نفرات با انگیزه بالا تمرین می‌کنند و ارتباط خوبی بین بازیکنان وجود دارد. امسال بیشتر بازیکنان فصل قبل در سایپا مانده‌اند و چند بازیکن جدید هم به تیم اضافه شدند. در این مدت یک اردوی خوب در گرجستان برگزار کردیم که دو بازی تدارکاتی در آن داشتیم. به نظر من همه چیز خوب پیش رفته و من به شخصه به این تیم بسیار امیدوارم. بازیکنان جوان زیادی داریم که در کنار نفرات باتجربه همه برای موفقیت سایپا تلاش می‌کنند و در کل تیم کاملی داریم. امیدوارم بتوانیم لیگ را پرقدرت شروع کنیم.

 

از فصل قبل درس می گیریم

فصل گذشته یکی از مشکلات تیم ما این بود که در نیم فصل اول خیلی خوب کار کردیم اما در نیم فصل دوم نتوانستیم نتایج خوب ابتدایی را تکرار کنیم. این تجربه از فصل قبل به ما رسیده و باید امسال از آن استفاده کنیم تا تیم‌مان را در بالای جدول به دست آوریم.

 

پارسال از اختلاف مدیرعامل و سرمربی ضرر کردیم

سایپا همیشه در آرامش کامل کار کرده است اما سال گذشته یکسری حواشی گریبان تیم را گرفت. باشگاه سایپا در فصل گذشته اختلافاتی میان مدیریت و سرمربی تیم را به خود دید که حواشی‌ای را ایجاد کرد. امسال هم تیم ما بدون حاشیه کار خود را پیش می‌برد. من هفدهمین سال حضورم در سایپا را سپری می‌کنم. با این تیم قهرمان شدم، سابقه سومی دارم و حتی با این تیم خطر سقوط هم احساس کرده‌ام. می‌خواهم بگویم تمامی شرایط سایپا را دیده‌ام اکنون می‌دانم که شرایط خوبی داریم و می‌توانیم نتایج مطلوبی کسب کنیم.

 

فرکی رابطه خوبی با بازیکنان دارد

در گذشته افتخار همکاری با حسین فرکی را نداشتم ولی در یک ماه گذشته که با او کار کردم متوجه شدم ارتباط خوبی بین او و بازیکنان به وجود می‌آید. این ارتباط در کمال احترام وجود دارد و در کل هیچ مشکلی وجود ندارد.

امسال برای این کارمان را شروع کردیم که بتوانیم سهمیه آسیایی به دست آوریم البته فصل قبل هم هدفمان همین بود. امسال باید از تجربیات گذشته درس بگیریم و بتوانیم تیمی کاملا خوب باشم. به نظر من پتانسیل کسب سهمیه آسیایی را داریم و امیدوارم بازیکنان در این فصل با تمام وجود کار کنند تا بتوانیم به هدفمان برسیم.

 

جوانان ما پدیده می شوند

تیم ما در فصل کنونی کمی کامل تر شده و به قول معروف جنس‌مان جور است. شما می‌بینید که اکنون مهدی ترابی دیگر بازیکن جوان گذشته نیست و به عنوان یک بازیکن باتجربه و ملی‌پوش برای ما بازی خواهد کرد. سایر نفراتمان هم جزو بهترین‌ها هستند. هم نفرات جوان داریم و هم بازیکنان باتجربه. قطعا بازیکنان جوان ما تا پایان فصل جزو پدیده‌های لیگ خواهند شد.

 

هرروزی مرا نخواهند، خداحافظی می‌کنم

من سال گذشته از 30 بازی لیگ‌برتر 29 بازی برای سایپا انجام دادم. 23 بازی را به عنوان بازیکن ثابت وارد زمین شدم و 6 بازی هم تعویضی بازی کردم. عملکرد خوبی داشتم و امسال هم شرایط خوبی را پشت سر گذاشته‌ام، می‌خواهم فصل خوبی را سپری کنم تا روزی که شرایط بدنی‌ام خوب باشد و باشگاه و مربیان به من احتیاج داشته باشند بازی می‌کنم. با این حال اگر باشگاه سایپا و مربیان این تیم روزی نخواهند دیگر بازی کنند، خیلی راحت می‌پذیرم. من همیشه قدردان زحمات باشگاه سایپا هستم و مشکلی وجود ندارد.

 

نقش تاثیرگذار بازیکنان باتجربه

در تمام دنیا شما می‌بینید اکثر تیم‌ها یک یا چند بازیکن تجربه در ترکیب خود دارند. شما هرگز نمی‌توانید تیمی را جمع کنید که همه بازیکنانش 18 تا 20 ساله باشند. قطعا نفرات باتجربه تاثیر زیادی دارند و می‌تواند ارتباط خوبی بین مربی و بازیکنان دیگر برقرار کنند. شما می‌بینید که کشور ما درگیر مسائل اقتصادی است و باشگاه سایپا نیز از این قاعده استثنا نیست. همین پارسال ما بدهکاری‌های زیادی به بازیکنان داشتیم ولی شما هیچ موقع ندیدید بازیکنان مصاحبه کنند و باعث ایجاد حاشیه شود. این نشان می‌دهد که بازیکنان باتجربه سایپا توانستند تیم را جمع کنند تا مشکلی ایجاد نشود.