به گزارش افکارنیوز،

زین‌الدین زیدان بروز اختلاف میان او و کریستیانو رونالدو به دلیل تعویض شدن این بازیکن 31 ساله در بازی شنبه شب رئال‌مادرید در خانه لاس‌پالماس را رد کرد و با «باهوش» خطاب کردن رونالدو، گفت این بازیکن پرتغالی می‌داند که تصمیمات سرمربی‌اش به نفع اوست.

زیدان که شاگردانش امشب (سه‌شنبه) در دور دوم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بورسیا دورتموند هستند، راجع به واکنش‌ توأم با خشم و جنجالی رونالدو به تعویض شدنش در دقیقه 72 بازی برابر لاس‌پالماس گفت: همه چیز عادی است. نه فقط رونالدو  بلکه همه بازیکنان زمانی که زمین بازی را ترک می‌کنند ممکن است عصبانی شوند. ما از همین حالا داریم به بازی‌مان برابر دورتموند فکر می‌کنیم. تعویض شدن رونالدو به صلاح خود او بود. هیچ چیزی عوض نشده است. صحبت‌هایی درباره این ماجرا می‌شود، حتی بیش از آنکه درباره بازی صحبت شود اما ما باید با این وضعیت کنار بیاییم. ما آسوده خاطر هستیم. من احمق نیستم و رونالدو هم باهوش است. همه ما برای رسیدن به یک هدف اینجا هستیم.

زیدان درباره دو تساوی متوالی قبلی تیمش در لالیگا و نزدیک‌تر شدن بارسلونا و اتلتیکومادرید به تیمش در جدول رده‌بندی رقابت‌ها، عنوان کرد: چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد و ممکن است در ادامه فصل باز هم رخ دهد اما وضعیت تیم ما خوب است. هیچ کسی دوست ندارد در دو بازی چهار امتیاز از دست بدهد اما فوتبال همین است. گاهی اوقات خوب است که چنین شوکی به تیم وارد شود تا حواس‌مان به کاری که انجام می‌دهیم باشد.

زیزو درباره رویارویی تیمش با دورتموند و سابقه سه بازی‌‌ قبلی دو تیم در وستفالن که در هیچ از آنها کهکشانی‌‌ها پیروز نشدند، عنوان کرد: هر بازی با بازی دیگر متفاوت است و این بازی هم سخت خواهد بود. در واقع همه بازی‌ها سخت هستند. دورتموند بازیکنان جوانی دارد و تغییراتی در ترکیب این تیم صورت گرفته است اما فلسفه بازی این تیم تغییر نکرده است. دورتموند فوتبال زیبایی را ارائه می‌کند و این بار هم هدفش همین خواهد بود.

تیم فوتبال رئال‌مادرید امشب (سه‌شنبه) از ساعت 22:15 به وقت تهران میهمان دورتموند است.