به گزارش افکارنیوز،

 علیرضا منصوریان، مربی جوان استقلال می تواند از اتفاقی که برایش افتاد ، بهترین درس را بگیرد. او در شرایطی که پرسپولیس به شدت زیر فشار بود ، با یک مصاحبه ، برانکو پرسپولیس را از زیر فشار در آورد و خودش را سیبل تمام انتقادات کرد. او یکباره از این گفت که از انگلستان پیشنهاد کار داشته است و حالا باید این ادعایش را ثابت می کرد. 

 

این گفته اش چنان سر زبان ها افتاد و مدام همه در پی نامه نگاری با باشگاه های انگلیسی افتادند که دیگر اصلا کسی یادش نماند،پرسپولیس به قشقایی باخته و زیر فشار است. منصوریان شاید هنوز هم خودش نداند پیشنهادی که 18 ماه قبل به او پیشنهاد شده بود و بی نتیجه مانده بود ، یکباره سر زبان ها انداخت تا خودش در سیبل قرار بگیرد. پیشنهادی که حالا مشخص شده غیر از او به مربیان دیگری هم داده شده و البته همه آنها را هم وسوسه کرده بود. مثلا مجید جلالی با باشگاه برایتون مذاکره هم کرده بود. البته با نماینده ای از این باشگاه که حالا مشخص شده واقعیت ندارد. مردی که از طرف تیم انگلیسی به مظلومی پیشنهاد یک میلیون پوندی داده بود و در نهایت گفته بود برگزیت مانع انتقالش به تیم انگلیسی شده است!
 
منصوریان که از ابتدای فصل در مقام سرمربی استقلال ، با چند گفت و گو خودش را سیبل رسانه ها کرده است، این بار بهانه را برای انتقاد ، حتی به اعضای هیات مدیره تیمش داد که بگویند دارد کار تبلیغاتی می کند و بهتر است حواسش به تیم خودش باشد تا رویای رفتن به باشگاه های انگلیسی. 
منصوریان شاید حالا بیشتر از هر زمانی پی به این برده باشد ، اهمیت دقت در گفتار ، آن هم در مقام سرمربی تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس چقدر است.