به گزارش افکارنیوز،

همه چیز شبیه هپی‌‌اند های فیلم‌های هالیوودی بود. قرار بود سه کلین‌شیت و سه برد پی‌در پی روزهای بحرانی منصوریان را به دست فراموشی سپرده شده و او مانند یک شاهزاده پیروز راهی تعطیلات شود. همه محاسبات اما به‌هم ریخت و یک گل از ساسان انصاری کاخی که منصوریان بعد از گل تیمش تکه تکه ساخته بود را فروریخت. کاخی که با یک شوت یعقوب کریمی ویران شد! یعقوب کریمی در دو بازی گذشته عملکرد خوبی نداشت و در مطلبی مفصل به عملکرد بد او در دو بازی آخر که به عنوان دفاع چپ به میدان رفت پرداختیم. عملکرد بدی که در بازی مقابل فولاد خوزستان هم ادامه داشت اما در نهایت به یک اشتباه مرگبار منجر شد. اتفاقی که در دو بازی گذشته و در دقایق ابتدایی بازی مقابل فولاد با عملکرد دیگر مدافعان به خطر جدی تبدیل نمی‌شد اما این بار بالاخره استقلال شانس نیاورد و این اشتباه دو امتیاز ارزشمند را از چنگ آبی‌ها درآورد. اگر سوالتان این است که این اتفاق چه ارتباطی به یعقوب کریمی داشته به یک دقیقه قبل از به ثمر رسیدن گل برمی‌گردیم. جایی که توپ توسط بازیکنان استقلال به یعقوب کریمی می‌رسد تا او حمله‌ای را از جناح چپ برنامه‌ریزی کند.

فکر می کنید در این شرایط یعقوب کریمی به کدام یک از بازیکنان آبی‌پوش پاس می‌دهد و یا چه حرکت دیگری انجام می‌دهد؟

 

یعقوب کریمی
یعقوب کریمی

 

این سرنوشت توپی است که زیرپای یعقوب کریمی بود. او توپ را برای طالب‌لو فرستاد در حالی که هیچ کدام از بازیکنان خودی حتی در محوطه جریمه حریف هم نبودند!

 

کریمی به طالب لو
کریمی به طالب لو

 

طالب‌لو با همین توپ بازی را شروع می‌کند و با سه پاس توپ مجددا به محوطه‌ای می‌رسد که کریمی حضور دارد. بازیکن حریف در حضور مدافع چپ استقلال به همین راحتی که در عکس مشخص است صاحب توپ می‌‌شود و با دو پاس توپ به ساسان انصاری می‌رسد تا او تیر آخر را بر پیکر استقلال  روانه کند.

 

یعقوب کریمی1
یعقوب کریمی1

 

و اینگونه دو امتیاز از اهواز به تهران نرسید.