به گزارش افکارنیوز،

محمد طیبی در مورد بحران مالی باشگاه استقلال خوزستان اظهار داشت: با پا در میانی استاندار خوزستان، بازیکنان استقلال به تمرینات بازگشتند. امیدواریم وعده‌ها این بار عملی شوند.
وی ادامه داد: مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای با اعضای تیم داشت که قول‌هایی هم داد. البته این بار قول و قرارها به صورتی است که تا نیم‌فصل باید صبر کنیم و حرفی از بی‌پولی نزنیم.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: طبق صحبتی که با مدیرعامل باشگاه داشتم، اگر تا نیم‌فصل 50 درصد از مبلغ قراردادم را نگیرم، می‌توانم جدا شوم.
طیبی خاطرنشان کرد: استقلال خوزستان خانه من است و دوست دارم در این تیم، فوتبالم را به پایان برسانم اما شرایط به قدری سخت شده که شاید نشود با آن کنار آمد.
وی افزود: از چند تیم خوب و مطرح، پیشنهادات مناسبی دارم و اگر تا نیم‌فصل دوم، مشکلات مالی برطرف نشود ناچار به ترک استقلال خوزستان هستم. حیف است تیمی که باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند با چنین شرایطی مواجه و وارد حاشیه شود چون در چنین شرایطی نباید انتظار نتیجه‌گیری داشته باشند.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان گفت: ما نمی‌‌خواهیم تیم را تنها بگذاریم. دوست ندارم اتفاق بدی بیفتد اما اگر پول نباشد، انگیزه هم نیست، فوتبال، شغل ما است و بدون حق و حقوق نمی ‌توانیم کار کنیم. اگر انگیزه نباشد به طور حتم نتایج خوبی هم نخواهیم گرفت که در این صورت شرمنده مردم و هواداران می‌‌شویم.