به گزارش افکارنیوز،

شاهین بیانی در خصوص دیدار پیش روی استقلال برابر التعاون در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: «استقلال توانایی بردن این بازی را دارد، اما مشروط به این که این حریف را از پیش بازنده ندانیم و خودمان را هم از پیش برنده ندانیم. التعاون هم یکی از تیم های خوب این گروه است و آنها هم در روز اول موفق به کسب پیروزی شده اند. اما در مجموع و در مقایسه دو تیم می توانم با جرات بگویم که استقلال اگر خودش باشد و بازی همیشگی اش را ارائه کند در این بازی پیروز خواهد شد.»

کاپیتان اسبق استقلال گفت: «شاگردان منصوریان برابر الاهلی هم بازی چندان بدی نداشتند و در آن دقایقی که خواستند، توانستند به حریف قدرتمند اماراتی در خانه خودش فشار بیاورند و یک گل بسیار زیبا هم زدند. اما خستگی ناشی از بازی های فشرده باعث شد تا بازیکنان جوان استقلال این توان را نداشته باشند که فشار خود را تا پایان بازی حفظ کنند. با همه این اوصاف من امیدوارم تیم ما بتواند در دومین بازی اش در لیگ قهرمانان اولین پیروزی اش در این مسابقات را به دست آورد و بازی های بعدی اش را با امیدواری بیشتری دنبال کند.»

پیشکسوت استقلال عنوان کرد: «بازیکنان سرعتی استقلال که تعدادشان کم هم نیست در این بازی می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشند و سرنوشت این بازی را تعیین کنند. باید ببینیم که منصوریان چه برنامه ای بای این بازی دارد و روی کدام بازیکنان بیشتر برنامه ریزی کرده است.»