به گزارش افکارنیوز،

خورخه فوساتی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ایران اظهار داشت: تنها برای پیروزی برنامه ریزی کرده بودیم. بهترین فرصت بود تا به پیروزی برسیم و امید خود برای صعود به جام جهانی را زنده نگه داریم. متاسفانه با صبر و حوصله بازی نکردیم و استرس زیاد باعث شد تا نتوانیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم.

وی ادامه داد: بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. می توانستیم یک تساوی به دست آوریم. چند فرصت گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم به گل برسیم. درست است که در وضعیت بدی قرار داریم اما ناامید نمی شویم و تا آخرین لحظه به تلاش خود ادامه می دهیم. دیدار بسیار حساسی برابر ازبکستان پیش رو داریم. اگر در این دیدار به پیروزی برسیم و نتایج دیگری رقم خورد امید ما زنده می شود.

فوساتی درباره اینکه کارلوس کی روش گفته است که این مربی به مادر او فحاشی کرده است بیان داشت: من اصلا دشنام ندادم. کی روش یک بازیگر به تمام معنا است. هالیوود به هنرنمایی کی روش نیاز دارد. کی روش در طول بازی به من گفت که با داور چهارم صحبت نکنم. او همچنین برای بر هم زدن تمرکز پدرو با او صحبت کرد. من با کی روش صحبتی نکردم. تنها به کمک داور چهارم گفتم که او می خواهد تمرکز بازیکنان را بر هم ریزد. چنین رفتارهای شایسته سرمربی ایران نیست.