به گزارش افکارنیوز،

پس از تساوی بدون گل مقابل وست بروم، یونایتد شب گذشته با گل دقیقه 93 زلاتان از روی نقطه پنالتی در خانه توانست 1 امتیاز از اورتون بگیرد.  پس از بازی مورینیو که ازعملکرد شاگردانش ناراضی بود، عدم اعتماد به نفس را علت این نتایج دانست.

او گفت:" اگر نیمه دوم و اول را مقایسه کنید، نیمه دوم خیلی بهتر بود. البته کارمان خیلی سخت بود زیرا انگار که بعضی بازیکنانمان مشکل اعتماد به نفس دارند. وقتی سطح اعتماد به نفس بالا نیست، اینکه سطح کیفیت عملکردشان بالا باشد بسیار بعید است. ما باید این مشکل را با رویکردی متفاوت حل می‌کردیم بنابراین سعی کردیم رو به بازی مستقیم بیاوریم."

یکی از کسانی که از نظر مورینیو مشکل اعتماد به نفس دارد، مارکوس راشفورد است که آخرین گلش در لیگ برتر به ماه سپتامبر (شهریور – مهر) باز می‌گردد ولی مورینیو به تمجید از او پرداخت.

او گفت:" این بچه کار آسانی ندارد. او خیلی مصر است و تلاش می‌کند. برایم عجیب نیست... سال دوم پس از سال اول ولی او استثنایی است و بسیار حرفه ای کار می‌کند. بنابراین مشکلی نیست و فقط باید ادامه دهد. فکر می‌کنم از خیلی خیلی جهات پیشرفت کرده ایم ولی من همیشه یک مربی پراگماتیک هستم. بارها از من انتقاد شده است. نمی‌خواهم مثل خیلی ها به شما فلسفه ام را بفروشم. "