به گزارش افکارنیوز،

حجم توهین‌ها به قدری زیاد بود که علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال، پس از مسابقه به حرف آمد و گفت از سال 68 که برای اولین بار در تبریز به میدان رفت تا به امروز، این‌قدر جو را خراب ندیده بود. رحمتی در طول بازی هر چند تلاش کرد از تجربه‌‌اش استفاده کند و از توهین‌ها اثر نگیرد ولی به هر حال این مسئله از نظر روانی رویش اثر گذاشت. پس از بازی، او در حالی به رختکن استقلال رفت که سگرمه‌هایش تو هم بود و در این شرایط، علیرضا منصوریان به یک ایده فکر کرد.

بازی گسترش، پیش‌زمینه تراکتور

روز 31 فروردین، استقلال و تراکتورسازی در تبریز به مصاف هم می‌روند و رحمتی معتقد است فحاشی‌های صورت گرفته به او در دیدار گسترش، پیش‌زمینه آن مسابقه است. منصوریان هم به این مسئله تا حدودی در کنفرانس خود اشاره کرد و گفت شک ندارد کسانی که علیه رحمتی فحاشی کردند، طرفداران گسترش نبودند چون این باشگاه طرفداری ندارد.

درگیری با قلعه‌نویی

رحمتی با امیر قلعه‌نویی، سرمربی تراکتورسازی، مشکلات عدیده‌ای دارد. همین سال گذشته، در ورزشگاه آزادی، آنها دورادور درگیری لفظی شدیدی داشتند. در بازی برگشت سال گذشته، وقتی قلعه‌نویی لب خط به داور اعتراض می‌کرد، رحمتی شاکی شد و با او درگیری لفظی داشت. پس از همان بازی هم رحمتی در زمین ماند و اگر اطرافیان نبودند، کارشان به درگیری می‌کشید. مهدی در همان مسابقه نشان داد که این اختلاف‌ها روی او اثر می‌گذارد. در بازی رفت امسال هم رحمتی آن بازیکن همیشگی نبود و ضعیف عمل کرد‌؛ دیداری که استقلال 2 بر یک باخت و استارتی بود برای شروع اختلاف‌های منصوریان و مهدی رحمتی.

غیبت رحمتی؟!

حالا در آستانه بازی برگشت دو تیم در تبریز، با توجه به اتفاقاتی که در دیدار گسترش رخ داده، شایعاتی شنیده می‌شود که حکایت از غیبت مهدی رحمتی در بازی 31 فروردین دارد. مهدی به خاطر رفتارهای هواداران در بازی گسترش بسیار ناراحت بود و گویا این مسئله منصوریان را راغب کرده تا تصمیم بگیرد او را در بازی تراکتور همراه تیم نداشته باشد.

هدف منصوریان

به طور قطع اگر مهدی در این بازی همراه تیم باشد و در ترکیب قرار بگیرد، جو استادیوم علیه او خواهد بود. طرفداران تراکتورسازی، به دلیل اختلاف قلعه‌نویی و رحمتی، روی خوشی به گلر استقلال نشان نداده‌اند و این بار هم روی سکوها آرام نخواهند گرفت. منصوریان به آن بازی به چشم فینال نگاه می‌کند و معتقد است هر تیمی که آرامش داشته باشد، می‌تواند برنده مسابقه باشد. به همین خاطر ترجیح می‌دهد برای دوری از حواشی، چنین تصمیمی را اتخاذ کند. با این حال نمی‌توان به چنین شنیده‌ها و شایعاتی استناد کرد و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می‌افتد. اصلاً شاید اتفاقی بیفتد که مهدی رحمتی اگر هم بخواهد، نتواند تیمش را در این بازی همراهی کند!